“Bardzo gościnnie i pysznie”
W Starej Piekarni — recenzja

W Starej Piekarni
Zrecenzowano 2 września 2019

Jedzenie proste lecz pyszne. Czuć tu serce na talerzu. Wiem to frazes ale naprawdę każdy tu jadł ze smakiem. Okazuje się , że najważniejsza jest atmosfera no i uczciwe jedzenie. Już na wstępie zapraszają do darmowego kosztowania chleba, smalcu, kiełbasy, ogórków. My jedliśmy zakewajkę, żurek, pierogi z pieca z mega farszami. Cudne miejsce POLECAM
Kupiliśmy też chleb do domu i był bardzo smaczny.

Dziękujemy, Magdalena S

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam ! Żurek pyszny pierogi również a chleb ze smalcem nie ma równych oraz obsługa przesympatyczna :)

Dziękujemy, 559izabelas
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Blisko rynku, stara piekarnia, wchodzisz jak do lochu co jest atutem w gorące i upalne dni. Do wyboru 4 dania. Świeże, szybko i najważniejsze mega smacznie. Konsumpcja jak w zamku w XV wielu przy drewnianych stołach. Mega pozytywny pomysł na jedzenie. Polecam

1  Dziękujemy, mateuszs948
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Pyszny Żurek i chleb ze smalcem.
Byliśmy przejazdem, więc za wiele nie powiem o reszcie dań.
Toaleta czysta i miła obsługa.

Dziękujemy, qczarq
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Super miejsce, gościnne zapraszają i bardzo dobre jedzenie szczególnie kromka chleba ze smalcem i ogórkiem. Gorąco polecam.

Dziękujemy, Agnieszka F

W Starej Piekarni — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sandomierz, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w W Starej Piekarni? Podziel się wrażeniami!