“Polecam”
W Starej Piekarni — recenzja

W Starej Piekarni
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam ! Żurek pyszny pierogi również a chleb ze smalcem nie ma równych oraz obsługa przesympatyczna :)

Dziękujemy, 559izabelas

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Blisko rynku, stara piekarnia, wchodzisz jak do lochu co jest atutem w gorące i upalne dni. Do wyboru 4 dania. Świeże, szybko i najważniejsze mega smacznie. Konsumpcja jak w zamku w XV wielu przy drewnianych stołach. Mega pozytywny pomysł na jedzenie. Polecam

1  Dziękujemy, mateuszs948
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Pyszny Żurek i chleb ze smalcem.
Byliśmy przejazdem, więc za wiele nie powiem o reszcie dań.
Toaleta czysta i miła obsługa.

Dziękujemy, qczarq
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Super miejsce, gościnne zapraszają i bardzo dobre jedzenie szczególnie kromka chleba ze smalcem i ogórkiem. Gorąco polecam.

Dziękujemy, Agnieszka F
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre pierogi, ale duże porcje. Jak ktoś zjada niewiele (jak ja), to polecam wziąć z kimś na spółkę. Zwłaszcza, że dla wszystkich gości za darmo i bez ograniczeń można sobie kroić pyszny, świeży chleb i smarować smalcem, z dodatkiem kiełbasy i ogórków kwaszonych jako przystawka.

Dziękujemy, ronniechshr

W Starej Piekarni — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sandomierz, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w W Starej Piekarni? Podziel się wrażeniami!