Toalety powinny być w cenie biletu

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019
zlybanan
Beskidy
Sierpniowa wycieczka

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019
izoldasz
Wodzisław Śląski, Polska

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy przejazdem, w portfelu banknot 100 eur, forinty i złotówki. Za bilety płacimy kartą i nagle jest problem bo klozetowa akceptuje tylko 10 koron w gotówce. W tym względzie to ciągle średniowiecze bo przyparty do muru turysta nie mając innego wyjścia postawi szyszke w parku pod zamkiem.

Sam obiekt ciekawy, choć znacznie skromniejsza ekspozycja niż w pałacach Lednice-Valtice. Zwiedziliśmy komnaty, bibliotekę i piwnice z wielką beczką.

Dziękujemy, zlybanan
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się do Mikulova by przespacerować się ulicami miasteczka, ale przede wszystkim zobaczyć górujący nad miasteczkiem zamek wraz z jego ogrodem. Zamek i ogród mniej okazałe jak ten w Valticach, ale warto zobaczyć. Dodatkowo zachwyca widok z baszty niedaleko cmentarza żydowskiego. Polecam przejść te pareset metrów by podziwiać ciekawa panoramę (wstęp na wieżę 25KČ) Po drodze można wstąpić do małego klimatycznego sklepiku i kupić wspaniałe sery. Sprzedaż poprzedzają degustacją

Dziękujemy, izoldasz
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na spacerze od razu po dotarciu na miejsce. Łatwo wejść, obejść, można wejść na starą basztę i obejrzeć panoramę miasta. Bardzo ładna i zadbana zieleń - ogród wokół zamku.

Dziękujemy, phuzielony
Zrecenzowano: 11 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamek zdecydowanie urzeka swoją architektura i ogrodami. Warto zaplanować na zwiedzanie kilka godzin. Uwagach poniedziałek nie ma możliwości zwiedzania wnętrza zamku. Przepiękny widok na okolice. Naprawdę miejsce warte polecenia!!!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, piorkoko
Zrecenzowano: 12 maja 2019

Wizyta w Zamku - miły przerywnik podczas podróży do Austrii lub dalszej części Europy Zachodniej. Bardzo ładnie położony Zamek na Morawach. Górujący nad całym miastem zamek wart jest zwiedzania. Trzeba tylko uważać na parkowanie pojazdu. Policja w Mikulowie wypatruje polskich rejestracji w miejscach nie przeznaczonych do parkowania. Zaraz zakładają blokady. Po wizycie w zamku i powrocie do auta wszystkie zaparkowane nieprawidłowo auta miały blokady. Poza zamkiem polecam także wycieczkę do kapliczek - fajny spacer podczas ładnej pogody. Kapliczki okalają miasto i można podziwiać zamek z oddali - piękne zdjęcia.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, Monika S