“Kolejna wizyta😁pysznie, polecam. ”

Bowling sport centrum Mikulov
Nr 14 wśród 43 Restauracje (Mikulov)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Corocznie jadąc do Włoch nocujemy w Mikulovie. A wtedy koniecznie zachodzimy na kolację do tej świetnej restauracji. Standardowo jemy golonkę, żeberka, ser smażony, rybę, pizzę. Do tego wspaniałe piwo Kozel. Obsługa bardzo miła, sprawna. Można płacić w koronach i w euro. Jest ogródek i plac zabaw dla dzieci. Przystępne ceny. Polecam!

Dziękujemy, PPPuch

Zrecenzowano 5 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniała pizza z pieca opalanego drewnem w bardzo przyzwoitej cenie. Idealne miejsce na pewny i niedrogi posiłek.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, 281kamils
Zrecenzowano 20 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

To nasza juz kolejna wizyta w tym miejscu ,
Kolejna bo w Mikulowie to jedyne miejsce gdzie można jakoś spędzić czas .
Jedzenie - no nie jest złe ale szału też nie ma , mnie osobiście przeszkadza , że za każdym razem dania podawane są ledwo letnie . Ledwo ciepły rosół to raczej słabo , zawsze prosiliśmy o podgrzanie .
Obsługa bardzo miła , pyszne piwko . Niskie ceny .
Mozna zagrać w kręgle niestety na tej sali można palić zatem wyszliśmy z dziećmi uwędzeni papierosami - szkoda :(

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, Joanna R
Zrecenzowano 24 października 2016

Wybraliśmy się do tej restauracji z przyjaciółmi na podstawie informacji z Tripadvisor, że podają tutaj golonko. Przy okazji pograliśmy w kręgle. Restauracja umiejscowiona w piwnicy- przyjemny wystój, fajna atmosfera. Obsługa sprawna i miła.
Niestety golonko było podane bez kości w formie krojonego, peklowanego mięsa. Całkiem smaczne. Zupy i inne dania, z relacji znajomych, również smaczne. Były to dania kuchni czeskiej.
Jeśli chcecie zjeść dania kuchni czeskie w dobrej cenie i w miłej atmosferze, popijając dobre czeskie piwo to polecam tą restaurację. Przy okazji można pograć w kręgle.

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, Darek34
Zrecenzowano 26 września 2016 z urządzeń przenośnych

Prostredi je velmi dobre - chodime do spodni casti, tedy do restaurace. Nekuracka rstaurace - pro me super. Jidlo - zadna vysoka gastronomie, ale kdyz se nam nechce varit, da se zde najist levne a dobre. Obsluha bez vyhrad.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, jo_kah2016

Bowling sport centrum Mikulov — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikulov, South Moravian Region

Byłeś(-aś) w Bowling sport centrum Mikulov? Podziel się wrażeniami!