“Wielka porażka”
Sojka & spol. — recenzja

Sojka & spol.
Nr 2 wśród 43 Restauracje (Mikulov)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje

Skusiliśmy się na dobre opinie restauracji i aby być pewnym dobrego jedzenia i dobrej obsługi, wybraliśmy się tam na kolację. Pierwsze wrażenie, obsługa byla nie miła a szczególnie korpulentna Pani- nie chcemy tutaj nikogo obrazić ale obsługa nie ma plakietek z imieniem, szczególnie Pani któ®a miłej parze, chcącej zabrać menu z baru- odpowiedziała tonem nieprzyjaznym powiedziała dokładnie " sit down". Pani zachowała się skandalicznie. Jedzenie- zamówiliśmy kaczkę i stek, kaczka była bardzo miękka i ok, knedliki nie były jak nam podawano w Czechach tylko jak nasze pyzy, stek to jedna wielka porażka, twardy jak podeszwa, masakra, mięso ładnie pokrojone w plastry i dobrze wysmażone ale koszmarnie twarde, jedynie sos ratował sytuację i bardzo dobre frytki ale nie płacę 295Kc aby zjeść sos i frytki. Ogólnie nie wiem skąd takie opinie o lokalu bo dla mnie to kompletna klapa. Nigdy więcej tam nie wrócimy

Dziękujemy, agaw1974

Byliśmy w drodze z Czarnogóry i chcieliśmy zatrzymać się na szybkim a lekkim obiedzie. Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, duży wybór dań mięsnych i dla wegetarian; wybitne gnocchi ze szpinakiem, pyszna pomidorowa, prawdziwa zupa tajska z curry i kurczakiem. Miła obsługa i fajny wystrój, polecam!

Dziękujemy, Dziewczynka_wojenka
Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bezmięsne menu było zaskakująco dobre i świetnie doprawione (co nieczęsto się zdarza). Przepyszny chłodnik ogórkowy. Ogólnie niezbyt ekskluzywnie, ale naprawdę bardzo przyzwoicie, za bardzo rozsądne pieniądze.

Dziękujemy, 831izabelac
Zrecenzowano 6 czerwca 2019

Bez wątpienia najsmaczniejsza kuchnia w Mikulovie. Nie jest tanio, ale kucharze na prawdę znają się na rzeczy. Właściwie nie ma dania nietrafionego, czy to dania kuchni włoskiej, czy też azjatyckiej. Jedyny minus to fakt, że właściwie trudno się tam dostać. Bez rezerwacji lub w weekend to praktycznie niemożliwe. Restauracyjka jest na piętrze, więc jest dość gorąco i ciasno dla kelnerów.
Jednak warto.

Dziękujemy, Centraleuropean
Zrecenzowano 11 maja 2019

Kierując się opiniami, skorzystaliśmy jedząc obiad.Posiłek bez zarzutu, ale samo miejsce mało klimatyczne.

Dziękujemy, Jerzy J

Sojka & spol. — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikulov, South Moravian Region

Byłeś(-aś) w Sojka & spol.? Podziel się wrażeniami!