Zrecenzowano: 19 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Znakomity adres zeby odpoczac w polowie podrozy np. do Wloch.

Swietnie polozony hotelik- blisko to trasy, blisko to starego miasta (10 min spacerem).
Hotelik czysty i bardzo wygodny. Duze pokoje z ladnym widokiem. Standard turystyczny, bez fajerwerkow, ale tez nikt nie obiecuje wiecej.
Obsluga jest znakomita - przygotowana na kazde pytanie i bardzo proaktywna. Gospodarz sam oprowadza po najwazniejszych miejscach w hoteliku.

Sniadania sa bardzo ok - niespodziewanie duzy wybor herbat. Swieze dobre pieczywo. Dobre wedliny, zawsze cos na cieplo. Na dodatek fajnie domowe ciasta :-)

Gospodarz tez oferuje wizyty w winiarni nalezacej do tego samego wlasciciela. Nie korzystalismy.

Termin pobytu: luty 2017
Dziękujemy, tomekt997
Zrecenzowano: 14 stycznia 2016

Bardzo ładny hotelik przy granicy austriackiej. Idealne miejsce dla par jak i dla rodzin z dziećmi. Bezpłatne wi-fi, bardzo smaczne śniadanie. Spokojna okolica, blisko do Centrum ( w sumie to prawie centrum). Idealny przystanek w drodze do Chorwacji

Termin pobytu: lipiec 2015
Dziękujemy, m_rozacka
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2015

Bardzo ładny hotel, gustownie urządzony. Cichy, z bardzo miłą obsługą. Położony na uboczu, z dobrym dostępem do okolicznych atrakcji turystycznych. Śniadanie dobre, choć z owoców były tylko jabłka. Kawa z ekspresu i świetna jajecznica nadrobiły ten defekt.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje 3 osobowe na ostatnim piętrze stanowczo nie nadają się dla wysokich osób: skosy są zbyt nisko, przez co uderzaliśmy głową w sufit.
Termin pobytu: sierpień 2015
Dziękujemy, RecenzjeAgnieszki
Zrecenzowano: 3 marca 2015 z urządzeń przenośnych

Hotel spełnił nasze oczekiwania w 100 procentach! Zatrzymaliśmy się w nim w drodze do Włoch! Przestronne, czyste, komfortowe pokoje, miła obsługa i niezłe śniadanie. Ponadto dobra lokalizacja z położoną nieopodal restauracją! Gorąco polecam!

Termin pobytu: luty 2015
Dziękujemy, j0witaw
Zrecenzowano: 11 lutego 2015 z urządzeń przenośnych

Czysty i miły hotel, który wybraliśmy już drugi raz, aby zrobić przerwę w podróży. Pokoje przyjemne. Jest wifi bez problemu. W pobliżu jest pole golfowe. Miła obsługa, spokój, przyzwoite śniadanie w cenie, była nawet pyszna babeczki piaskowa.

Termin pobytu: luty 2015
3  Dziękujemy, Maryla102