“Masakra”
Ponderossa Steak House — recenzja

Ponderossa Steak House
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W dniu wczorajszym po wycieczce w górach postanowiliśmy zjeść dobry obiad zachęceni dobrymi opiniami. Generalnie jedliśmy burgery, cheesburgery, żeberka i grilowanego steka. Później był deser tiramisu i kawa. Wszystko smakowało generalnie ok. Niestety wieczorem syn wymiotował. Myślałem że to incydent związany może z brudnymi rękami ale w nocy dopadło i mnie. Reszta skończyła z

mniejszymi lub większymi dolegliwościami brzusznymi. Ewidentnie zawiniły nieświeże burgery. Nie polecam pod żadnym pozorem.

Dziękujemy, jaroromano

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy restauracje w ramach obiadu. Bardzo dobre hamburgery ,dobra pierś z kurczaka. W środku kącik dla dzieci. Są krzesełka dziecięce. Szkoda ze nie ma toalety z przewijakiem. Przemiła obsługa.

Dziękujemy, martinis84
Zrecenzowano 14 lutego 2019

Bardzo sympatyczne miejsce, gdzie można zjeść świetne steki i popić je niezłym winem.
W restauracji byłem 2-krotnie i nie spotkałem się z trudnością uzyskania miejsca.
Bardzo miła obsługa ułatwia podróż po restauracyjnych przysmakach.
Ponderossa Steak House to dla mnie nr jeden wśród restauracji w Tatrzańskiej Łomnicy. Pewien minus to dość wysokie ceny. Trudno było również dojść do restauracji (mocno oblodzone chodniki)

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Andrzej_W62
Zrecenzowano 17 stycznia 2019

Bardzo pyszne hamburgery z smacznym sosem i dużą ilością frytek. Całe zamówienie podane równocześnie wszystkim, w miarę szybko. Ceny raczej jak w Krakowie. Malutki minus to brak możliwości płacenia kartą.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Daria D
Zrecenzowano 2 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Stek zdaniem mięsożercy był fantastyczny, bardzo dobrze przyrządzony, wysmażony, tak jak się prosilo, a ja w wersji wegetariańskiej polecam pierogi z bryndzą. Wystrój stołówkowy, ale warto przyjść. Obsługa, jak już przyjdzie, jest miła i sympatyczna i sprawna i jedzenie podano szybko, ale doczekać się na kartę i kogoś kto podejdzie na początku jest ciężko. Ale cierpliwości! Bo warto :D

Termin wizyty: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, Mgdalena G

Ponderossa Steak House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tatranska Lomnica, Presov

Byłeś(-aś) w Ponderossa Steak House? Podziel się wrażeniami!