“Spadek formy u Leva!”
Restaurant U Leva — recenzja

Restaurant U Leva
Nr 2 wśród 15 Restauracje (Levoca)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tu kilka lat temu. Cóż, zmieniło się ma gorsze. Dania pseudo europejskie (słabe risotto), a słowackie - kiepsko zrobione ( pierogi z bryndzą). Za to ceny poszybowały w górę - są niezasłużenie wyższe niż w innych, lepszych restauracjach w Levočy. Obsługa kelnerska na bardzo słabym poziomie, trudności z zapamiętaniem zamówienia - pierogi trzeba było zamawiać ponownie, gdy inni kończyli już swoje dania - pani kelnerka niestety zapomniała... Restauracja korzysta z tego, ze położona jest przy rynku, ale jej popularność jest niezasłużona.

Dziękujemy, EwaMoKo

Zrecenzowano 30 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Chcieliśmy wypróbować 3 najlepsze wg TripAdvisora restauracje w Lewoczy. Ta jest na drugim miejscu. Ale moim zdaniem są lepsze.
Smażony ser ok, ale bez jakiejkolwiek zieleniny. Pierogi z bryndzą mogły być. Też bez warzyw.
Podczas naszej wizyty obie panie kelnerki jednocześnie jadły obiad i nie było kogo poprosić z obsługi.
W sumie oceniam jako poprawnie, ale wątpię czy na 2 miejscu w mieście.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, brasilka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vladimir789, Majiteľ, Restaurant U LevaOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2018

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że nie jesteście całkiem szczęśliwi. Mamy też o wiele więcej interesujących posiłków niż pierogi z bryndzą i smażony ser. Smażony ser podawany jest z warzywami w osobnej misce. Przepraszamy, jeśli wystąpił błąd i nie daliśmy go. Pierogi nie produkuje s warzywami na Słowacji. Nawet w Polsce, nigdy nie widziałem, aby warzywo zostało podane do pierogov.

Zrecenzowano 28 lipca 2018

Miałam okazję jeść w tej restauracji około 10 posiłków podczas dwóch pobytów w odstępie 3 tygodni. Za każdym razem jedzenie było przynoszone szybko, obsługa bardzo pomocna, a przede wszystkim potrawy smakowały przepysznie. Od zup, przez sałatki po dania główne. Do spróbowania tradycyjna kuchnia słowacka, dania wegetariańskie i przepyszne desery. Wieczorem można posłuchać muzyki na żywo.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, 86dominika
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vladimir789, Majiteľ, Restaurant U LevaOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2018

Dziękuję bardzo za recenzję. Bardzo się cieszymy, że jesteście zadowolone z naszych usług.

Zrecenzowano 30 kwietnia 2018

Jedliśmy tagitelle z borowikami, bryndzowe haluszki i smazony ser w frytkami. Ser z frytkami jak to ser, frytki mogłyby być z prawdziwych ziemniaków a nie z mrożonki (za taką cenę dania) ale tagiatelle i haluszki pyszne. Obsługa bardzo miła.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, larapida1
Zrecenzowano 24 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wizyta na szybkim lunchu około 14.... pełno zarówno wewnątrz jak i w ogrodku. Obsługa żeńska miła i szybka tak samo jak realizacja dań. Dobry łosos na nieco udziwnionym risotto dobry typowy wyprażany ser. Na upał herbata ze świeżej mièty dobranaczkolwoek droga. Ceny jak na miejsce i Słowację normalne. Wystrój może się podobać z fortepianem w środku lub nie ale trzeba pamiętać że to bardzo stara kamieniczka więc nastrojowo.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, brodacz27

Restaurant U Leva — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restaurant U Leva? Podziel się wrażeniami!