“Kuchnia regionalna pod Zamkiem Bojnice”
Stary Dom — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Stary Dom
Nr 22 wśród 27 Restauracje (Bojnice)
Zrecenzowano 7 września 2019

W Bojnicach jest przepiękny zamek, który warto zwiedzić. A po uczcie dla duszy czas na ucztę dla podniebienia. Dlatego warto po zwiedzeniu zamku wstąpić do Starego Domu. Restauracji na świeżym powietrzu. Ogródek jest dość duży. Miejsc przy stołach również. Obsługa bardzo miła. Można spokojnie dogadać się i po polsku i po angielsku. Jedliśmy dania kuchni regionalnej: pieczoną karkówkę z serowymi haluszkami i kiszoną kapustą oraz smażony ser z warzywami z grilla i mieszanką sałat. Do tego pyszne piwo z beczki. A po obiedzie wypiliśmy pyszną kawę na trawienie. Bardzo polecam ten lokal. Można płacić kartą lub gotówką.

Dziękujemy, Alina S

Stary Dom — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bojnice, Trenczyn

Byłeś(-aś) w Stary Dom? Podziel się wrażeniami!