“Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa.”
Restaurant U Medveda — recenzja

Restaurant U Medveda
Zrecenzowano 2 września 2019

Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa. Trochę na uboczu, ale można wejść bezpośrednio po zejściu ze szlaku. Próbowaliśmy cesnackową polevkę.

Dziękujemy, Wiktor G

Zrecenzowano 17 sierpnia 2018

Medved,w tym miejscu możemy zjeść po czesku (tradycyjnie), w super atmosferze z widokami i na dodatek tanio. Niedrogo (300 - 400 koron), smaczna tradycyjna czeska kuchnia obsługa miła.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Piotr B
Zrecenzowano 17 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Witam byliśmy ze znajomymi w 2015 roku i jedliśmy codziennie wszystko na 6 i menu po polsku a dziś menu czeski i niemiecki Zupy Rosół na 6 Żurek na 3 Czosnkowa na 4 schabowy na 4 kaczka na 4 zawieźliśmy się
Pozdrawiam

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, dariuszzimny78
Zrecenzowano 20 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Nieco poza centrum-moze dlatego tak przyjemnie,niezbyt gwarnie,czysto,z charakterem czeskim ale nieco bardziej wspolczesnie:) kaczka-smaczna, knedle chyba niemrozone,policzki-pyszne,sznycel-naprawde swietny! Hm i autut chyba najwiekszy -ceny-naprawde przyzwoite a jedzonko dobre bardzo!

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, 172izabelas
Zrecenzowano 27 stycznia 2018

Przemiła i profesjonalna obsługa. Pomimo konieczności rezerwacji miejsc kelner Tomas znalazł na wolny stolik i nie musieliśmy szukać gdzie indziej. Potrawy bardzo samczne, przygotowywane na bieżąco, co ważne nie odgrzewane. Ceny całkiem fajne za ok.1000 kc mozna zjeść bradzo obfitą obiadokolację dla 4 osób pojając ją piwem plus deser. Oprócz dań wymienionych karcie podają najlepszą golonkę na świecie. Pozdrawiamy kelnera Pana Tomsza. Panie Tomaszu Polska pozdrawia.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Grzegorz S

Restaurant U Medveda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szpindlerowy Młyn, Karkonoski Park Narodowy

Byłeś(-aś) w Restaurant U Medveda? Podziel się wrażeniami!