“Średnio”
Restaurace Karmela — recenzja

Restaurace Karmela
Nr 1 wśród 13 Restauracje (Janske Lazne)
Zrecenzowano 3 września 2019

Jedzenie poprawne, aczkolwiek bez fajerwerków. Zamówiłam risotto grzybowe z polędwiczką. Polędwiczka była średnio wysmażona, o czym nie ma mowy w karcie, kelner również mnie o tym nie poinformował. Skończyło się więc na tym, że zjadłam jedynie ryż. Zupa dnia smaczna, choć gęsta i dość ciężka. Smażony ser był ok. W lokalu unosi się dość intensywny zapach smażenia, wyczuwalny na ubraniach jeszcze po wyjściu z restauracji.

1  Dziękujemy, Kaarolii

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzonko pyszne.lokalizacja też urocza. Obsluga ok.karta menu w języku polskim i czeskim.ceny takie jak w innych restauracjach

Dziękujemy, Marta B
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Byliśmy w weekend lipcowy. Z miejscem nie było problemu ale też było trochę klientów. Zamówiliśmy wołowinę z knedlikami a dla dziecka pierś z kurczaka z frytkami. Zamówienie podane dość szybko. Po pierwsze do żadnych dań nie było sałatki czy też surówki. Knedliki były dość twarde i mało smaczne. Wołowina w sosie dobra tylko że było jej tak mało że ledwo można było jej spróbować. Dostaliśmy każdy po trzy plasterki o średnicy około 4 cm i grubości około 3 milimetrów. Skandalicznie mało za ponad 30 PLN. Danie dziecka to pierś kurczaka w panierce z frytkami na styl tych z barów z dużą literą M. Dodatkowo zamówiłem sernik, który raczej nie był pierwszej świeżości i dość ciężko się go jadło, ponieważ był bardzo zbity i kleił się do widelczyka. Ogólnie nie polecam.

1  Dziękujemy, oktawiuszbornus
Zrecenzowano 20 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszny gulasz z dziczyzny z knedlikami i genialny tort czekoladowy, miła obsługa, wszystko super, gorąco polecam!!!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Aga J
Zrecenzowano 17 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tej restauracji kilkakrotnie. Zawsze udało nam się dostać stolik, ale w późniejszych godzinach popołudniowych warto mieć rezerwację. Obsługa mówi i dobrze rozumie po polsku. Bardzo pomocni i mili. Zamawialiśmy inne danie za każdym razem:gulasz z dziczyzny z knedlami bardzo dobry, poledwicę wołową w sosie z knedlami- nie polecam-twarde mięso dużo słodkiego sosu z bitą słodką śmietaną, burger z frytkami i sosem BBQ- rewelacja, stek z jelenia bardzo smaczny ale mało dodatków, tagiatelle z grzybami leśnymi i polędwicą wołową też bardzo dobre- posypane suszonymi płatkami kwiatów, dzieci ser z frytkami- dużo i dobre, rosół ok, smaczny kapusniak-też słodkawy, tort czekoladowe brownie Dania pięknie podane, fajne nowoczesne wnętrze ze starymi zdjęciami na scianzch. Czyste ładne toalety. Płatność gotówką.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Basia27Nov

Restaurace Karmela — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Janske Lazne, Karkonoski Park Narodowy
Janske Lazne, Karkonoski Park Narodowy

Svoboda nad Upou, Hradec Kralove Region
Trutnov, Hradec Kralove Region

Byłeś(-aś) w Restaurace Karmela? Podziel się wrażeniami!