“pyszne jedzenie polecam”
Hotel Friuli — recenzja

Hotel Friuli
Nr 19 wśród 31 Restauracje (Harrachów)
Zrecenzowano 7 września 2019

bardzo dobre jedzenie polecam. Pani średnio rozumiała język polski ale szło się dogadać. czas oczekiwania nie długi.

Dziękujemy, izkandl

Zrecenzowano 23 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli macie już dosyć zimy lub macie ochotę na Włochy to miejsce dla was. Przepyszna foccacia frytki z batatow wyśmienite i super pizza! Przemiła atmosfera gotowanie na żywo !

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, 969karolinap
Zrecenzowano 15 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy tylko pizzę, ale była przepyszna :-)))) na cienkim chrupiącym cieście z pomidorowym sosem i pysznymi dodatkami. Szybka i miła obsługa :))) polecam !!!!!!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 57kikak
Zrecenzowano 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pizzerii jsme navstivili 2x. Jednou jsme sedeli na terase, podruhe pizza s sebou.
Pomerne dlouho jsme cekali na pizzu i na polevku. Pri objednavce pizzy s sebou byla pizza hotova za 40 minut, ovsem pri objednani nam bylo sdeleno 20 minut max.
Ocenuji zvlastni (dobre) testo - bylo originalni.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 997fandah
Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zachęceni recenzjami o smacznym jedzeniu wybraliśmy sie z chłopakiem na kolację. Oboje jesteśmy fanami kuchni włoskiej, więc ja zamówiłam carbonarę, a on lasagne, jednak kelnerka poinformowała nas, że lasagne dziś nie mają. W tym wypadku nasze zamówienie składało się z dwóch makaronów spaghetti carbonara. Czas oczekiwania był długi (ok 30 minut) o czym nie zostaliśmy poinformowani, a w lokalu oprócz nas, zajęty był jeszcze tylko jeden stolik, również przez parę. Kiedy doczekaliśmy się w końcu na owe dania, okazało się, że moje jest relatywnie dobre (4/5) jednak mojego chlopaka- kompletnie bez smaku, a raczej ze smakiem samej śmietany (przy czym w menu śmietana nie była podana jako skladnik- liczyliśmy na prawdziwą carbonare tak jak było napisane w karcie). Brak powtarzalności, długi czas oczekiwania, obsługa przeciętna.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Klaudia P

Hotel Friuli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Harrachów, Karkonoski Park Narodowy

Byłeś(-aś) w Hotel Friuli? Podziel się wrażeniami!