“Najlepsza czeska restauracja”
Restaurace Pod Jasanem — recenzja

Restaurace Pod Jasanem
Nr 1 wśród 31 Restauracje (Harrachów)
Kuchnie: Czeska

Doskonała restauracja z czeskimi daniami. Bardzo sympatyczny właściciel. Od kilku lat regularnie w święta tutaj się stołujemy.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Mirka D

Przepyszny obiad. Zamówilismy gulasz z jelonka oraz pstrąga. Mięso idealnie przyprawione, miękkie, soczyste. Skusilismy się także na deser, szarlotkę z lodami i makowca. Palce lizać. Obsługa miła, dobrze mówiąca po polsku.

Dziękujemy, Anna P
Zrecenzowano 2 września 2019

Ciekawa, mała, lokalna knajpka z kilkoma stolikami. Jedzenie było bardzo dobre. Oceniłbym je na 4* ale podciągnąłem o jedną z uwagi na pana kelnera, który był po prostu stworzony do tego zawodu. Miły, uśmiechnięty, pomocny. Dostaliśmy do posiłku powitalnego kielicha z jegrem. Jedzonko w zasadzie każde jakie nam podano było smaczne. Od smażonego sera po zupę czosnkową i knedle z różnymi dodatkami. Ceny przyzwoite, Wybór dań duży. Wrócimy tu,

Dziękujemy, RolandCzarny
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ser smażony jak na czeskie danie przystało mega dobry, porcja ok. Miła obsługa, ceny też ok. Polecam

Dziękujemy, 171nikolao
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Czeskie jedzenie, pyszne piwo, sprawna i uśmiechnięta obsługa, dobre desery.Można usiaść na dworze . Psy mile widziane.

Dziękujemy, Katarzyna B

Restaurace Pod Jasanem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Harrachów, Karkonoski Park Narodowy

Byłeś(-aś) w Restaurace Pod Jasanem? Podziel się wrażeniami!