“Czeski klimat”
Restaurace Pod Jasanem — recenzja

Restaurace Pod Jasanem
Nr 1 wśród 31 Restauracje (Harrachów)
Kuchnie: Czeska
Zrecenzowano 2 września 2019

Ciekawa, mała, lokalna knajpka z kilkoma stolikami. Jedzenie było bardzo dobre. Oceniłbym je na 4* ale podciągnąłem o jedną z uwagi na pana kelnera, który był po prostu stworzony do tego zawodu. Miły, uśmiechnięty, pomocny. Dostaliśmy do posiłku powitalnego kielicha z jegrem. Jedzonko w zasadzie każde jakie nam podano było smaczne. Od smażonego sera po zupę czosnkową i knedle z różnymi dodatkami. Ceny przyzwoite, Wybór dań duży. Wrócimy tu,

Dziękujemy, RolandCzarny

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ser smażony jak na czeskie danie przystało mega dobry, porcja ok. Miła obsługa, ceny też ok. Polecam

Dziękujemy, 171nikolao
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Czeskie jedzenie, pyszne piwo, sprawna i uśmiechnięta obsługa, dobre desery.Można usiaść na dworze . Psy mile widziane.

Dziękujemy, Katarzyna B
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Miało być coś innego niż po polskiej stronie... no i było.
Dobre, proste, normalne. Dam dobrą ocenę.
Jednak z drugiej strony jak to jest nr 1 to nie wiem czy zjadłbym coś co ma poz.8 czy 10 ;)
Nie opłaca się płacić PLN.
Obsługa ok.
Przetestowana zupa czosnkowa, knedle na słodko i z gulaszem ( gulasz żona robi o niebo lepszy)

Dziękujemy, Lenatom2
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam. Dobre czeskie jedzenie. Super obsługa. Knedle z mięsem, , stek wieprzowy, zupa czosnkowa - extra.

Dziękujemy, 1000mario

Restaurace Pod Jasanem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Harrachów, Karkonoski Park Narodowy

Byłeś(-aś) w Restaurace Pod Jasanem? Podziel się wrażeniami!