Ale widoki

grzegorz_1311
Piekary Śląskie, Polska
Bajlepsze warunki sniegowe w okolicy

Zrecenzowano: 10 lutego 2019
kris7112019
Wrocław, Polska

Będąc w Harrachovie polecam każdemu bez względu na porę roku ale ze względu na piękne widoki. Można skorzystać z wyciągu krzesełkowego ale ja jak zawsze w porze poza sezonem narciarskim polecam piesze wędrówki. Szkoda mi tylko pozostawienia skoczni mamuciej bez bieżących konserwacji i remontów ale podobno ma się coś zmienić w tym temacie.

Dziękujemy, grzegorz_1311
Zrecenzowano: 3 maja 2019

Obiekt robi ogromne wrażenie. Widoczki z samego szczytu skoczni niesamowite. Sama konstrukcja może wymaga małej kosmetyki ale i tak wrażenia niesamowite. Polecam, zwłaszcza że można wejść na sam szczyt, poczuć i zobaczyć to co widzą sami skoczkowie narciarscy.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, kasia0610
Zrecenzowano: 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Ski resort Harrachov racji, że jest kilkadziesiąt metrów wyżej niż jakikolwiek stok po polskiej stronie charakteryzuje się dużo lepszymi warunkami śniegowymi. Temperatura jest zawsze co najmniej 3stopnie niższa niż w Szklarskiej Porębie. Do tego: brak jakichkolwiek kolejek, większy areał do jeżdżenia i korzystniejsze ceny sprawiają,że każda osoba która ma możliwość przyjechania, a ma do wyboru Szklarska lub Harrachov to nie powinna się nawet zastanawiać. Do tego dużo lokali gastronomicznych do okoła i co kuleje po polskiej stronie tutaj jest rozwiazane- bardzo dużo miejsc parkingowych, opłata 50kr na dzień.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, kris7112019
Zrecenzowano: 9 października 2018

Przyjemny wjazd kolejką kanapową na górę, można trochę pospacerować i obejrzeć piękne widoki. Kolejka jeździ co pół godziny.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
1  Dziękujemy, Julia M
Zrecenzowano: 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam wjazd krzesełkiem na górę, co godzinę jest wjazd na górę i zjazd z góry. Wjechać można z wózkiem, rowerem do 15kg, z psem.Po drodze mija się skocznie narciarską. Na górze toi toie, punkt widokowy, piękne widoki, piękna panorama Harachova. Można zejść do Harachova 4 km lub zjechać krzesełkiem

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Sandra S