Harrachów

“Jedzenie za drogie, widoki piękne!”
Vosecka Bouda — recenzja

Vosecka Bouda
Nr 18 wśród 31 Restauracje (Harrachów)
Kuchnie: Czeska

Jedzenie rozczarowujące, schronisko to ładny i zadbany stary budynek. Natomiast koniecznie trzeba tam zajrzeć dla widoków! Piękna panorama.

Dziękujemy, 991tomaszj

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

to schronisko, więc nie ma co rozpisywać się o kuchni (ale paprykowa kiełbasa była świetna!), za to widoki i atmosfera - rewelacja! Bez wielkich kulinarnych oczekiwań, ale na pewno tam wrócę!!!

Dziękujemy, Marek R
Zrecenzowano 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo małego ruchu bardzo długi czas oczekiwania na jedzenie. Niemiła obsługa przy bufecie. Tłusty gulasz z twardym mięsem, smażony ser i knedle z truskawkami.
Cała nasz trójka się zatruła.
Będę omijał długim łukiem

1  Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano 27 sierpnia 2018

Trafiliśmy tam przypadkowo maszerując grupką po Karkonoszach. Pyszne lane piwko i smażony ser, ceny przyzwoite,zapłacisz złotówkami. Kawy nie mieli innej niz sypana więc nie oceniam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Magdalena Z
Zrecenzowano 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Za plus zdecydowanie uznać można lokalizację oraz urokliwe widoki.
Już na samym wejściu uderza w nos fatalny zapach spalonego oleju i stęchlizny zmieszanej z kadzidełkiem. Po wielogodzinnej wędrówce byliśmy głodni i zamówiliśmy smażony ser. Było to zjadliwe. Natomiast sama obsługa za barem pozostawia wiele do życzenia. Sporo podróżujemy ale w żadnym miejscu nie spotkaliśmy się z taką nieuprzejmościà. Ponadto razi w oczy napis „ zakaz spożywania własnego jedzenia i picia”. Rozumiem, że jest to miejsce, mające na celu zysk ale hipotetycznie ...jeśli trafia tam w środku zimy turysta zmarznięty i bez grosza to rozumiem,że ma tam zakaz wstępu z własną kanapką. Podkreślę, że nie spotkałam się z takim podejściem w żadnym schronisku, czy to po polskiej czy czeskiej stronie. Ogólnie miejsce jak dla mnie nie jest pozycją obowiązkową na trasie, my będziemy omijać.

Termin wizyty: sierpień 2018
2  Dziękujemy, 899ewa

Vosecka Bouda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Harrachów, Karkonoski Park Narodowy

Byłeś(-aś) w Vosecka Bouda? Podziel się wrażeniami!