Harrachów

“jedzenie takie sobie.”
U Studny — recenzja

U Studny
Nr 8 wśród 31 Restauracje (Harrachów)
Kuchnie: Czeska, Międzynarodowa
Zrecenzowano 7 września 2019

jedzenie takie sobie,nie mój klimat. obsługa rozumie język polski. czas oczekiwania nie długi. ceny przystępne.

Dziękujemy, izkandl

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czeski fast food w najgorszym wydaniu. Długie oczekiwanie, fatalne jedzenie. Brak możliwości płacenia kartą, przyjmują złotówki, ale wydają w koronach.

1  Dziękujemy, 831izabelac
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

restauracja w centrum harrachova serwująca dania głównie czeskie. ich specjalnością jest golonka i kaczka. dobre piwa z nalewaka. sprawna obsługa, mówiąca po polsku.
można płacić w złotówkach

Dziękujemy, nowaktestuje
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Szybka i sprawna obsługa. Obiad dla 4 osób dostaliśmy w ciągu 10 minut. Polecam Karkonoski gulasz z knedlikiem. Niebo w gębie:-)

Dziękujemy, jakublucki
Zrecenzowano 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie i piwo.Luźna atmosfera i bardzo miła obsługa, mówiąca po polsku. Można płacić złotówkami co jest także dużym plusem. Polecam.

Dziękujemy, Moni G

U Studny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Harrachów, Karkonoski Park Narodowy

Byłeś(-aś) w U Studny? Podziel się wrażeniami!