“Smacznie i inaczej ”
Novosad Brewery — recenzja

Novosad Brewery
Nr 3 wśród 31 Restauracje (Harrachów)
Kuchnie: Czeska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Jedzenie smaczne, typowo czeskie, porcje duże. Plusem jest menu po polsku. Piwko pyszne, przy zakupie biletu na zwiedzanie huty, jeden napój jest w cenie.
Obsługa w porządku, rozumie po polsku. Toalety straszą, standard w Czechach.

Dziękujemy, blazej90_op

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie 4/6 - dania poprawne ale bez
żadnego zaskoczenia. Obsługa 5/6. Piwo 5/6. Bardzo fajny motyw posiłku nad Hutą szkła w godzinach popołudniowych.

Dziękujemy, Adam K
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Czesi mają specyficzne podejście do rzeczywistości. Niestety tego właśnie brakuje polakom.
Lokal troszkę archaiczny. Wejście średnio zachęcające, wnętrze także średnio urządzone ale piszę to jako polak, my tak to postrzegamy. Podobnie jak obsługę przez żartobliwego kelnera po 60. Jednak po zajęciu miejsca i zamówieniu lokalnego piwa wszystko zdaje się układać w jeden spójny obraz. Piwo dobre o mocnym czeskim ekstrakcie. Do tego zamówiony zasmażany ser dopełnia całości i w pełni pokazuje obraz czeskiego luzu. Atmosfera jest nie do podrobienia. Bez napinki i fałszu. Wszystko szczere i proste. Tego mi brakuje w naszym kraju. Za bardzo zwracamy uwagę na nieistotne rzeczy a za mało na te ważne. Mam wrażenie że Czesi wiedzą coś o czym w Polsce już dawno zapomnieliśmy. Co z tego że w WC nie jest perfekcyjnie czysto. Co z tego że wejście nie jest usłane różami. Co z tego ze przy wejściu nie czeka klakier z menu, skoro właśnie w tym miejscu czuje się super. Klimat - Piwo - Syr - za to kocham Czechów.

1  Dziękujemy, MHx400
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Svíčkova na smetaně s houskowými knedlíky świetna, naprawdę polecam. Pivo bardzo dobre, zimne i orzeźwiające. Polecam spróbować Franciszka. Obsługa śrenia. Wydaje się, że obsłigują na siłę.

Dziękujemy, jakublucki
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa od samego początku negatywnie do nas nastawiona, początkowo po polsku nie rozumieli, nie chcieli by mówić po angielsku. Kelnerka opryskliwa, momentami agresywna, pomyliła nasze zamówienie, a następnie próbowała wmówić nam ze zamawialiśmy talerz naleśników, którymi w pewnym momencie, myślałam ze po prostu oberwiemy. Nigdy nie spotkałam tak aroganckiej obsługi. Jedzenie bardzo słone, nawet dzieci nie chciały zjeść żadnej z zup. Za to piwo pyszne. Szkoda, bo miejsce ma potencjał.

Dziękujemy, Magdalena_warszawa11
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 720petrn, Vlastník, Novosad BreweryOdpowiedź udzielona 24 czerwca 2019

Dear Magdalena,
Im sorry your experience was a negative one. We have a new manager in the restaurant. Things in the kitchen and on the floor have already imporoved.
Again, Im sorry for your negative experience. We are trying to improve our staff every day.
Sincerely,
Petr

Novosad Brewery — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Harrachów, Karkonoski Park Narodowy

Byłeś(-aś) w Novosad Brewery? Podziel się wrażeniami!