Nad wodospadem Mumlawy

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019
savenka
Legnica, Polska

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Mumlavský vodopád –ok. 1,5 km na wschód od Harrachova, w Karkonoszach, w Czechach. Piękny wodospad, który warto zobaczyć. Można przyjechać do Harrachova i spacerkiem przez las ścieżką edukacyjną dojść do wodospadu. Duża atrakcja dla dzieci. My przyszliśmy nad wodospad od strony Szrenicy idąc wzdłuż rzeki Mumlava. Trasa od Vosecká bouda to jakieś 8 km. Polecam odpoczynek przy wodospadzie i zimne piwko w Mumlavska Bouda.

Dziękujemy, savenka

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019