“Największa restauracja z klimatem.....”
Lido Atputas Centrs — recenzja

Lido Atputas Centrs
Nr 36 wśród 1 336 Restauracje (Ryga)
Kuchnie: Europejska, Łotewska
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Duże grupy, Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Lunch, Obiad, Bufet, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Zrecenzowano 6 września 2019

Byłem w Rydze wiele razy i kilka razy byłem w Lido..... Warto zobaczyć bo tak dużej restauracji z taką różnorodnością potraw raczej nigdzie nie spotkacie...... Jedzenie jeśli chodzi o smak ..... to takie trochę barowe ale świeże, tanie i każdy znajdzie coś dla siebie ..... polecam szczególnie ryby ..... wszak jesteśmy w portowym mieście.....
Samoobsługa tu ma swoje zalety, nawet piwo sami nalewamy do kufla i zupę do talerza.... różnorodność jedzenia ogromna.... i co ważne obszerny parking (przy kasie nie zapomnijcie poprosić o żeton na wyjazd z parkingu) bezpłatny dla gości..

Dziękujemy, Jacek Z

Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety tego typu przybytki kojarzą mi się z przydrożnymi restauracjami z jedzeniem na wagę w Austrii i Niemczech. Nie za smacznie aczkolwiek dużo. Obsługa niestety nie mówi po angielsku, jedzenie mamo smaczne i bez polotu, dla ludzi którzy dbają o dietę trudno znaleźć cos sensownego. Plusem mogą byc oczywiście cent odmienne niż w restauracji ale czy warto ? Nie sądzę.

Dziękujemy, magdalenan970
Zrecenzowano 5 grudnia 2018

Ogólnie- nie nazwałam tego restauracją...bardziej-bar? Miejsce to charakteryzuje się dużym wyborem dań i samoobsługą. Jedzenie jest gorące i smaczne- przyprawione raczej delikatnie, by dać klientowi możliwość doprawienia. Ceny są naprawdę niskie, a porcje duże.
Polecam na szybki obiad z małym budżetem.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Agnieszka K
Zrecenzowano 16 maja 2017

ogromna restauracja pyszne jedzenie, zuyzy wybor, kazdy wyjdzie zadowolony. przystene ceny, szkoda ze mam tak daleko bo chetnie bym tam wrocila ;)

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, Anna Z
Zrecenzowano 3 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce, trochę oddalone od starówki, za to z dużą ilością smacznego jedzenia. Trzeba pamiętać, że nie jest to restauracja z najwyższej półki, ale nie o to tutaj chodzi. Serwują zarówno dania tradycyjne, jak i powszechnie znane typu a'la schabowy. Miejsce tanie i warte polecenia.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, 609krzysiekf

Lido Atputas Centrs — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ryga, Riga Region
Ryga, Riga Region

Byłeś(-aś) w Lido Atputas Centrs? Podziel się wrażeniami!