“Smacznie i tanio”
Lido — recenzja

Lido
Nr 63 wśród 1 336 Restauracje (Ryga)
Kuchnie: Europejska, Łotewska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Śniadanie
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Śniadanie
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Potwierdzam komentarze osób, które jadly w Lido. Za 5 euro można wybrać wiele smacznych potraw w tej restauracji. Było smacznie i naprawdę tanio. Polecam! Bo ja jeszcze tu wrócę

Dziękujemy, Katarzyna W

Zrecenzowano 23 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dość dobre i urozmaicone lokalne jedzenie za naprawdę dobre pieniądze. Do tego ładne wnętrze stąd nie jest zaskoczeniem że cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno "tutejszych" jak i "przyjezdnych". Polecam.

Dziękujemy, ttamto
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Patrząc na ceny posiłków w Rydze i wyjazd niskobudżetowy bardzo się ucieszyliśmy ze koło naszego hotelu jest ten lokal . Spory wybor jedzenia, dobrego , swiezego ,w przystępnej cenie. Sam lokal czysty, miła obsługa w oryginalnych stojach. Wyszliśmy z zadowolonymi brzuchami

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, paulinak108
Zrecenzowano 28 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Ciężko wyjść z tej knajpy niezadowolonym. Ogrom wyboru, korzystne ceny, wyjątkowa atmosfera. Polecam.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, 67pawels
Zrecenzowano 18 lutego 2018

bardzo smacznie niedrogie jedzenie. kucharz na prawdę dobry , odwiedziłam to miejsce ze 3 razy i a nie razu nie zawiodłam się. wszystko smakowało. a w dodatku ceny obiadu są baardzo ludzkie. ukłony dla pań z pierwszej linii. Są bardzo miłe :)

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Irena K

Lido — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ryga, Riga Region

Byłeś(-aś) w Lido? Podziel się wrażeniami!