Central Market (Centraltirgus)

Ogrom produktów

Zrecenzowano: 5 września 2019
ksantypa2016
Gdańsk, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 155)

Bardzo fajne miejsce.mozna pooglądać, co chce się kupić. Ale w halach jest sklep Maxima, gdzie wszytsko jest tańsze. W okolicy jest "pałac kultury " i mala cerkiew na lewo od pałacu.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, 890katarzynah
Zrecenzowano: 5 września 2019

Central Market położona tuż przy dworcu to wielkie hale targowe, jedna z nich to mięsa i wędliny, inna to nabiał, jeszcze odrębna to hala rybna i hala z punktami gastronomicznymi. Wybór stoisk i artykułów jest niesamowicie duży. Aż dziw bierze, że tuż obok prosperuje sobie "Maxima". Ja jako turystka przybyłam do Rygi na krótko i nie po zakupy spożywcze, lecz chciałam wypróbować lokalnej ,łotewskiej kuchni. Niestety barów na hali jest sporo, ale same sushi, azjatycka kuchnia, burgery,.. Brakuje mi lokali "Kuchnia łotewska".

Dziękujemy, ksantypa2016
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Byłam pod wrażeniem bogactwa towarów, zwłaszcza ryb. na miejscu funkcjonuje też bar , gdzie można zjeść zawsze świeże ryby przyrządzone na miejscu, jak i pyszne kanapki i inne drobne przekąski. Serwowane jest też tam piwo

Dziękujemy, Anna P
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Blisko Starego Miasta. Hale, w których trzymano kiedyś zeppeliny, służą dzisiaj jako hale targowe. Można tu kupić lokalne jedzenie, ogromne wrażenie zrobiła na mnie sala "rybna" - z pięknymi wystawami - ryby poukładane w fantazyjnych aranżacjach. Tanio.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, olgasiw
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowite hale targowe. Możliwość zjedzenia w jednym z 22 punktów gastro. Lokalne specjały do kupienia w przystępnej cenie. Przed halami targ z owocami - dawno nie jadłam tak pysznych śliwek :)

Dziękujemy, 13magdam13