Central Market (Centraltirgus)
Zapisz
Warto pojechać na zakupy.

Udane zakupy. Market podzielony jest na cztery sektory: mieso, nabiał-warzywa, ryby, knajpy. Na nas... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 2 stycznia 2020
Aleksandra P
Elbląg, Polska
Klimatyczne hale

Klimatyczne hale, w których teraz kupisz mydlo i powidło. W jednych warzywa i owoce, w innych mięso... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 18 października 2019
Karlusia
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 386)

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Byłam pod wrażeniem bogactwa towarów, zwłaszcza ryb. na miejscu funkcjonuje też bar , gdzie można zjeść zawsze świeże ryby przyrządzone na miejscu, jak i pyszne kanapki i inne drobne przekąski. Serwowane jest też tam piwo

Dziękujemy, Anna P
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Blisko Starego Miasta. Hale, w których trzymano kiedyś zeppeliny, służą dzisiaj jako hale targowe. Można tu kupić lokalne jedzenie, ogromne wrażenie zrobiła na mnie sala "rybna" - z pięknymi wystawami - ryby poukładane w fantazyjnych aranżacjach. Tanio.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, olgasiw
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowite hale targowe. Możliwość zjedzenia w jednym z 22 punktów gastro. Lokalne specjały do kupienia w przystępnej cenie. Przed halami targ z owocami - dawno nie jadłam tak pysznych śliwek :)

Dziękujemy, 13magdam13
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hala targowa fajne i odnowiona ..Można kupić regionalne produkty spożywcze a także dobrze zjeść......

Dziękujemy, juniormgr
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

bardzo duży wybór szczególnie serów i ryb, polecamy wszystkim chcącym, którzy chcą skosztować czegoś od lokalnych producentów

Dziękujemy, izaj2013