Piękno architektury

Piękno architektury, cudowna starówka, przepiekne kamienice, domy, kościoły. Miejsce z klimatem... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Karlusia
Warszawa, Polska
Bardzo fajnie

Obszerna, zadbana starówka. Tak na weekendowy wypad w sam raz. Jest gdzie pochodzić, wszedzie na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
829krzysiekj
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (6 821)

Zrecenzowano: 5 września 2019

Stare Miasto w Rydze to perła secesji. Pełno zabytków i atrakcji skomasowanych tak, że starówkę ryską można z grubsza obiec w jeden dzień. Byłam w szczycie sezonu i Ryga nie jest tak zatłoczona jak inne europejskie stolice. Spokojnie można znaleźć stolik w restauracji, lokalu, zrobić zakupy w sklepikach z pamiątkami.

Dziękujemy, ksantypa2016
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W naszej podróży po krajach nadbałtyckich zdecydowaliśmy zobaczyć Rygę i jej stare Miasto. Ilość miejsc atrakcyjnych architektonicznie na pewno imponująca ale dla nas za bardzo wszystko rozległe. Wolimy klimat mniejszego Talina czy Kowna. Bardziej intymnie :)

Dziękujemy, 13magdam13
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce. Warto poświęcić parę godzin na zwiedzenie całej starówki. Pecam też spróbować miejscowej kawy.

Dziękujemy, juniormgr
Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Już widziałem troche Pribałtyki ale Ryga naprawdę robi świetne wrażenie. Piękna architektura, fajny klimat, mili ludzie, dużo ciekawych wątków i wrażeń, na tak niewielu metrach czy też kilometrach kwadratowych.
Restauracje, paby czy wszelakiej maści lokale utrzymane w klimacie niemalże całego świata, dobrze zjesz, wypijesz, dobrze się pobawisz.
Myślę że wizyta jednodniowa nie ma sensu, bo trzeba tam co najmniej spędzić kilka dni aby pełni skosztować tego co oferuje to miasto szczególnie Starówka

Najlepsze piwko to oczywiście Greenberger ale podpowiem gdzie spędzić najlepiej czas przy kuflu chyba wszystkich belgijskich piw. To w następnej recenzji. I pytajcie tam o Sergeja .....

Dziękujemy, Igimigi
Zrecenzowano: 19 maja 2019

Marzyłam o zwiedzeniu Rygi i spacer po Starówce był spełnieniem marzeń. Jest przepięknie, z pewnością wrócę.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Magdalena G