“Fantastyczna!”
Folkklubs Ala Pagrabs — recenzja

Folkklubs Ala Pagrabs
Nr 22 wśród 1 336 Restauracje (Ryga)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje

Do tej restauracji trafiliśmy dzięki Trip Advisor. Poszliśmy tam w czwartek myśląc, że skoro to nie weekend, to na pewno będzie pusto. Nic bardziej mylnego! Restauracja tętniła życiem i można było zapomnieć o wolnym stoliku. Dostaliśmy jednak miejsce przy barze. Jedzenie było fantastyczne! Pyszne, domowe, ładnie podane, świeże. Obsługa bardzo miła. W lokalu można spróbować bardzo wielu rodzajów piwa, chociaż my zdecydowaliśmy się na wino. Polecamy każdemu wizytę w tym lokalu :)

1  Dziękujemy, rondua82

Trafiliśmy z polecenia Tripa. Obiad pyszny(mielone z kapustą, ziemniaki zapiekane z serem), piwo bardzo dobre, desery ( pudding chlebowy, beza) - Bajka!
Obsługa przyjemna, miejsce ciekawe.

1  Dziękujemy, 890katarzynah
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do tej restauracji za sprawą...."Tripa" i po raz kolejny nie jesteśmy rozczarowani tym co nasi poprzednicy polecali. Sami możemy dodać że zjedliśmy 5 różnych dań , nie były one jakoś super obfite ale najedliśmy się i co najważniejsze wszystko było PYSZNE !!! Rachunek za 5 osób z napojami to 60 euro. Polecamy !!!

Dziękujemy, mario140379
Zrecenzowano 21 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy okazje zjeść w tym miejscu obiad. Generalnie jedna sala była zajęta, wiec siedzieliśmy w drugiej (przed barem) gdzie było dość zimno, nie wiem czy nie zimniej niż na polu. Policzki wołowe smakowały nie najlepiej, jadłem w wielu miejscach dużo lepsze. Duży plus tego miejsca to lokalne piwa, polecam pszeniczne.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, marrabut
Zrecenzowano 3 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce do zjedzenia i/lub wypicia piwa. Duży wybór lokalnych piw craftowych z beczki.
Jedzenie również jest OK i jak na Rygę w niewygórowanych cenach.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, rkr2055

Folkklubs Ala Pagrabs — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Folkklubs Ala Pagrabs? Podziel się wrażeniami!