“Znakomita restauracja ”
Pegasus — recenzja

Pegasus
Nr 22 wśród 1 236 Restauracje (Tallin)
Kuchnie: Europejska, Skandynawska
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Ogródek, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, miła i profesjonalna obsługa, sympatyczny klimat. Pierś z kurczaka soczysta jak nigdy. Lokal nieco na uboczu, ale bardzo blisko rynku.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Attya

Zrecenzowano 1 grudnia 2017

To właśnie restauracja do której chciałbym wracać.
Doskonałe jedzenie, świetny klimat samego lokalu i obsługa, która potrafi powiedzieć co jest w danym daniu i jak jest zrobione.
Ciekawe aranżacje dań (nietypowy tatar), pieczony seler z truflami i łódeczkami z cebuli nadziewanymi grzybami leśnymi (chyba pierwszy raz tak mi seler smakował) oraz gwóźdź programu - darmowa przystawka w postaci chleba dyniowego z domowym masłem - najlepszy chleb jaki jadłem od lat.
To miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, Michał F
Zrecenzowano 29 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce polecił kolega mieszkający w Talinie...za co bardzo dziękuję. Początek wizyty był ciężki ale nie ma to jak gastronomia która potrafi się dogadać !
Czekaliśmy ponad godzinę na dania które wybraliśmy, świadomie opóźniając serwis bo zrezygnowaliśmy jako grupa z "set menu" które składalo się z mniejszej ilości dań wyselekcjonowanych z regularnego menu. Myśmy się uparli i już !.
Było pysznie !!!
Było warto czekać !!!
Pozdrawiam kucharzy którzy zapewne nas zbluzgali za nasz wybór, ale wielki szacunek chłopaki za dania i Waszą pracę . Wasz chleb do tej pory czuję ten piękny zapach i cudowny smak. Wściekły jestem że nie mogłem kupić...w Polsce takiego nigdy nie jadłem a w gastronomii pracuję 25 lat !!!
Dziękujemy za cudownie miły serwis i zapewne wrócimy jak szybko się da.
Na koniec całusy i uściski dla naszej kelnerki...boże nie pamiętam imienia...wstyd ...
Wzór do naśladowania!!!
Cudownie miła osoba i bardzo ale to bardzo ogarnieta czego w gastronomii bardzo brakuje ostatnimi czasy!!!
Kandydatka na managera lokalu
Liczymy że przy kilejnej wizycie będziesz już na tym stanowisku !!! - SUUUUPER!!!

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, SEBSKY
Zrecenzowano 9 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe kompozycje smakowe, spory wybór piw craftowych i win oraz obsługa zainteresowana zadowoleniem klienta sprawiła, ze świetnie spędziliśmy tam czas. Polecam.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, 360arekr
Zrecenzowano 11 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Milo, ladnie, przyjemnie i baaardzo smacznie :)
Obsuga mila i pomocna. Samodzielnie wypiekany chleb dyniowy jako gratis stater byl milym i smacznym akcentem.
arbuzowa lemoniada :)

Termin wizyty: sierpień 2015
Dziękujemy, zwyczajnys

Pegasus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tallin, Harju County

Byłeś(-aś) w Pegasus? Podziel się wrażeniami!