“Poczuj sie jak w sredniowieczu”
III Draakon — recenzja

III Draakon
Nr 8 wśród 22 Szybkie posiłki (Tallin)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach
Zrecenzowano 22 marca 2019

Wpadlismy tu na chwile. Klimat byl niesamowity!!!! Zupa z losa przepyszna :) Nawet sami musielismy sobie wylowil ogorki kiszone do kielbasek :D Polecam!!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, MagdalenaZ1238

Zrecenzowano 30 sierpnia 2018

W Tallinie jest mnóstwo restauracji. Ale szukam zawsze w każdym mieście po opiniach tripadvisora. Wszędzie było pusto a tu kolejka na 20 minut stania. Było warto.. mały wybór ale znakomite jedzenie. Zamówiliśmy jedno potężne żeberko do tego dwie kiełbaski, chlebki ze szpinakiem i ogórki małosolne brane z beczki ile się chce.Cena umiarkowana a jedzenie znakomite, żeberko nie do przejedzenia przez dwie osoby.Z piwem i sokiem jabłkowym własnej roboty 25 Euro. Świetny klimat starodawnej karczmy.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, zbigniewk345
Zrecenzowano 30 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Różnie piszą o tym miejscu. Byłam, zobaczyłam, zjadłam, jest ok. Wybór niewielki-zupa z łosia (elk soupe), kiełbaski, piwo i coś w rodzaju pasztecikow z nadzieniem. Kolejka aż na pole. Miejsca sporo-wewnątrz dwie sale, na zewnątrz więcej. Zupę się pije z glinianego garnczka, bez łyżki. Warto zobaczyć.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, AnicaWoj
Zrecenzowano 25 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Podobnie jak przedmowcy- zachęceni opiniami wybraliśmy się na późny obiad. Prawda, klimat jest- ciemno, duszno, niezbyt czysto- rodem ze średnich wieków. Menu brak- jak pani karczmarka powiedziala- ona jest menu:) ale to było dość zabawne. Faktycznie zachwalana zupa z losia wyjątkowa, własne wypieki rowniez- i na słono i na slodko- choć niesłychanie tłuste, podobnie jak kielbaska z wolu. Piwo niby z epoki a nieco wodniste. Na dłuższą metę jednak przeszkadza nam jedzenie rekoma, w nadtluczonej zastawie, zwłaszcza przy braku mydła w lazience- a tak, była łazienka:) wolę jednak nieco czystsze miejsce- ale na szczęście brzuchy nie bolą nawet nasze dorastające dzieci.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Irmina S
Zrecenzowano 26 czerwca 2018

Zachęcona opiniami, skorzystałam. Przyznaję, że nie dla mnie takie klimaty - jedzenie palcami, ubite kufle, dziwny zapach, brudny fartuch kelnerki. Średnio też smakowało - mięso z łosia , a piwo ewidentnie było rozcieńczone. Zobaczyłam, doświadczyłam, ale już tu nie wrócę. Nie wiem, czym się inni zachwycają. Po wizycie w tym miejscu, mieliśmy też problemy żołądkowe.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Konstancja K

III Draakon — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tallin, Harju County

Byłeś(-aś) w III Draakon? Podziel się wrażeniami!