Warto zobaczyć

Tallin nie grzeszy nadmiarem słonecznych dni, więc jeżeli trafi Wam się coś bardziej chłodnego i... Przeczytaj więcej

magdalenan970
Klimatyczna podróż pod wodę...

Muzeum pełne pełnowymiarowych żaglówek, osprzętu wojskowego jak i stanowisk interaktywnych... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 stycznia 2019
BlubberyBloom
Wrocław, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 263)

Zrecenzowano: 19 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Muzeum ciekawe, ale duża część z elementów interaktywnych nie działała, co powodowało duże kolejki i z części atrakcji nie skorzystaliśmy, na pewno jest to ciekawe miejsce do odwiedzenia z dziećmi

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
Dziękujemy, dominika_ka
Zrecenzowano: 17 września 2017 z urządzeń przenośnych

Aranżacja perfekcyjna. Wchodzisz i masz wrażenie, że jesteś w specjalnym miejscu i uczestniczysz w czymś wyjątkowym. W środku okręt podwodny, helikopter, działko samobieżne, trochę min, parę interaktywnych zabawek i trochę multimedii. Warto zajrzeć dla samego wrażenia.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, zz215
Zrecenzowano: 12 lipca 2017

Byłem pod wrażeniem tego muzeum, które pokazuje historię estońskiej marynarki. Można zwiedzić łódź podwodną, robi wrażenie. Ciekawą opcją jest zrobienie sobie zdjęcia w mundurze i przesłanie go na swoją pocztę. Całe muzeum jest interaktywne. Jedynym minusem jest wysoka cena, ale warto zapłacić.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2017
Dziękujemy, ArtLew
Zrecenzowano: 3 lipca 2017

Będąc z dziećmi w Tallinie zwiedziliśmy dzięki Tallin Card ok 10 muzeów. Bezapelacyjne to muzeum podobało się nam najbardziej. Muzeum robi wrażenie. Jest dużo atrakcji dla dzieci symulatorów lotów samolotem, jazdy motorówką, można zrobić sobie zdjęcia w mundurach i inne. Cena biletu to 14 euro normalny i 7 euro ulgowy.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, AgnieszkaM964
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2016

Ciekawe miejsce, interaktywne. Każdy znajdzie coś dla siebie, choć najwięcej zabawy będą mieć najmłodsi. Na miejscu znajduje się symulator łodzi podwodnej, symulator lotów, można zwiedzić łódź podwodną, lodołamacz.
Minusem jest wysoka cena 16 euro, (za bilet rodzinny zapłaciliśmy 48 euro)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2016
1  Dziękujemy, Freedom497517