Ładne miasto, warto wybrac się na spacer,

Bardzo urokliwe miasto, piękna starówka, ładny rynek, Są dwa bardzo ładne tarasy widokowe. Warte... Przeczytaj więcej

marcin38
Lublin, Polska
Weekend

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019
ma_gorzatam873
Przeczytaj wszystkie recenzje (14 163)

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobrze zachowana Starówka. Ważne, że nie zmienili bruku na płytę czy asfaltową powierzchnię. Niezwykle klimatyczne miejsca na romantyczny spacer bez naciągaczy i żuli.

Dziękujemy, ma_gorzatam873
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce można się przenieść w czasie chodząc wąskimi uliczkami.Polecam warto obejść całe Stare miasto.

Dziękujemy, juniormgr
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Stare miasto Tallina jest jedno z większych jakie widziałem. Rozległe ulice, odnogi, wąskie przejścia, wzgórza, bruk. Wszystko to tworzy klimat warty zobaczenia.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, marcins421
Zrecenzowano: 14 maja 2019

Bardzo ładne stare miasto. Warto się tu udać. Byłem sceptycznie nastawiony do tego miasta lecz zauroczyło mnie.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Janek12345
Zrecenzowano: 29 kwietnia 2019

średniowiecze na każdym kroku... piękne domy , piękne mury , śliczne zakątki , Miasto hanzeatyckie z ciekawą historią .. polecał spacer z przewodnikiem ponieważ bez przygotowania wiele rzeczy może umknąć ..

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
1  Dziękujemy, Irena K