“Bardzo miła obsługa. Ceny umiarkowane. Dania smaczne.”
F-hoone — recenzja

F-hoone
Nr 48 wśród 1 236 Restauracje (Tallin)
Kuchnie: Międzynarodowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Scena barowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018

Bardzo miła obsługa. Ceny umiarkowane. Dania smaczne. Jedyny minus to długi czas oczekiwania - ok. 45 min od zamówienia (może dlatego, że było sporo gości). Polecam

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Tomek1873

Zrecenzowano 2 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zachęceni opiniami udaliśmy się na rekonesans F-hoone. Miejsce klimatyczne fakt, dużo ludzi. Pani z obsługi poinformowała nas, że czas oczekiwania na jedzenie to ok. 40 min. Rozumiemy, tłok, trzeba poczekać. Głód nas dopadł więc nie chciało nam się czekać, zdecydowaliśmy się na szybkie espresso. Zamówienie przyjęte że zdziwieniem, że tylko kawę chcemy.. ale skoro jest w karcie ;)
Wiemy, że to nie kawiarnia, ale w byle jakich knajpach wiedzą, że espresso podaje się z wodą. Tu zaserwowano nam mocną spaloną kawę, o kiepskim smaku, zero wody na spłukanie języka. Kawowo marnie, może jedzenie dużo lepsze mają, ale już nie chce nam się sprawdzać :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, agnieszkap890
Zrecenzowano 4 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe wnętrze z wyluzowaną obsługą. Knajpka znajduje się w hipsterskiej dzielnicy - trochę jak Mińska w Warszawie.

Jedzenie przeciętne. Policzki wołowe dobrze doprawione, miękkie. Zabrakło pomysłu na dodatki. Chipsy z jarmużu przeciążyły to danie.
Burger w ciemnej bułce - kelnerka nie zapytała o stopień wysmażenia, w związku z czym otrzymałam well done, czego akurat nie lubię. Nie pomogła nawet lokalna bułka i całkiem smaczne frytki.
Zupa dobra.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, ALIAlicja
Zrecenzowano 19 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie za niskie ceny!
Industrialne wnętrze, dania bardzo szybko podane, miła obsługa, miejsce warte polecenia!

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, dominika_ka
Zrecenzowano 27 września 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce z klimatem, wypelnione po brzegi ludźmi. Sympatyczna obsługa. Karta oparta na sezonowych produktach. Polecam zupę rybną z kawiorem i czosnkowe orzotto. Grzanki z pasztetem z wątróbki wołowej i pierożki z baraniną były również bardzo smaczne.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, 275evelynk

F-hoone — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tallin, Harju County

Byłeś(-aś) w F-hoone? Podziel się wrażeniami!