“Industrialne oblicze stolicy ”
F-hoone — recenzja

F-hoone
Nr 52 wśród 1 254 Restauracje (Tallin)
Kuchnie: Międzynarodowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Scena barowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 27 września 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce z klimatem, wypelnione po brzegi ludźmi. Sympatyczna obsługa. Karta oparta na sezonowych produktach. Polecam zupę rybną z kawiorem i czosnkowe orzotto. Grzanki z pasztetem z wątróbki wołowej i pierożki z baraniną były również bardzo smaczne.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, 275evelynk

Zrecenzowano 22 czerwca 2017

Fajna knajpa, w fajnym miejscu, dobra atmosfera, świetne wnętrze, jedzenie OKI, gdybym mieszkała w Tallinnie, byłaby to pewnie moja ulubiona knajpa na spotkanie z przyjaciółmi w luźnej atmosferze

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, OnAir682454
Zrecenzowano 24 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy tu zachęceni ocenami i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo miła obsługa a jedzenie świetne.
Zjedliśmy zupę z krewetkami na mleku kokosowym, sałatkę a la cesar salad, pierożki z baraniną w sosie grzybowym i sernik z malinami i jagodami.
Wszytko wyśmienite!
Gorąco polecamy.

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, Antoni M
Zrecenzowano 26 sierpnia 2016

Nowoczesne, stylowe miejsce ze świetną atmosferą z dala od centrum. Dobra alternatywa dla przesyconych średniowiecznym klimatem Tallina. Wpaść warto nie tylko dla dobrego jedzenia i drinków, ale przede wszystkim aby rzucić okiem na kompleks fabryk Telliskivi. Świetna propozycja na połączenie alternatywnego zwiedzania z miłym posiłkiem.

Termin wizyty: wrzesień 2015
Dziękujemy, Zofia M
Zrecenzowano 3 stycznia 2016

Restauracja znajduje się w dość sporej odległości od centrum. Na szczęście byliśmy tam ze znajomymi i autem jest to raptem kilka minut. Nie wiem jak to wygląda z komunikacją miejską. Restauracja jest super zagospodarowana. Znajduje się w dość po industrialnym miejscu. Stare magazyny, wielkie hale przerobione na restauracje mają swój klimat. Wybieraliśmy spośród kilku i w końcu zdecydowaliśmy się na tę. Mają coś dla każdego - kukurydza na masełku dla dzieci, mule, steki, makarony, łosoś. Od koloru do wyboru. Fakt iż na jedzenie trzeba było chwilę poczekać. Jednak oczekiwanie na posiłek nie dłużyło się, popijając estońskie piwko.

Termin wizyty: lipiec 2015
Dziękujemy, kofpaul

F-hoone — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tallin, Harju County

Byłeś(-aś) w F-hoone? Podziel się wrażeniami!