“Przepysznie ”
Rataskaevu16 — recenzja

Rataskaevu16
Nr 1 wśród 1 254 Restauracje (Tallin)
Kuchnie: Europejska, Skandynawska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko czego oczekuje się od kuchni „fine dining” możesz tam znaleźć. Ceny sa wysokie ale bez przesady. Cała starówka w Tallinie jest pod tym względem fatalna a jedzenie często żenującej jakości. Tu natomiast wiesz przynajmniej za co płacisz. Obsługa cudowna, przynajmniej nam się taka trafiła. Byliśmy tam późna porą i nie dano nam absolutnie odczuć że zaraz zamykają kuchnię, jedynie uprzedzono że posiłki wjadą mniej więcej wszystkie w tym samym czasie. Nasze dzieciaki (6 i 7) mimo, że nie dostały swoich frytek były zachwycone swoimi daniami z menu dziecięcego i w ogóle nie ich nie brakowało. Dla mnie najpyszniejszy był deser - suflet czekoladowy wymiótł ! I kelnerka była cudowna i pisała nam na serwetkach przecudowne liściki, widać było że od siebie.

Dziękujemy, magdalenan970

Zrecenzowano 28 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa obłędnie znające się na swojej robocie, uśmiechnięta i sympatyczna. Nawet jakby coś było nie tak to mocno przykryte będzie tym świetnym serwisem.

Na przystawkę solony łosoś z pysznym sosem musztardowym - nie pasuje? Nic bardziej mylnego! Pyszne!

Danie główne - łoś. Nie mam doświadczenia w łosiach ale nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia. Podanie natomiast bardzo ładne. Następnym razem wziął bym pewnie łososia który na talerzu kolegi wyglądał znakomicie.

Deser - ciasto słodko słone z... sera pleśniowego! Dla mnie przekombinowane o mnie nie pasowało.

Do tego super lemoniada cytrynowa!

Dano miejsce jest unikalne i urocze. Stare ceglane ściany i ozdoby - śliczne miejsce.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, TheKot102
Zrecenzowano 22 marca 2019

Najlepsza restauracja! Jedzenie przepyszne, a obsluga przemila! Jedlismy dania bezmiesne i nie zawiedlismy sie :) A deser?! Fondant czekoladowy - najlepszy jaki jadlam w zyciu!
Goraco polecam!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, MagdalenaZ1238
Zrecenzowano 1 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Naprawdę można tam bardzo dobrze zjeść! Dania są przygotowywane z sercem i warte swojej ceny! Miejsce samo w sobie jest super! Ale na szczególna uwagę zasługuje obsługa, która pracuje tam z pasji! Byłem tam dwa razy i za każdym razem o każdym daniu można było się czegoś ciekawego dowiedzieć i odrazu inaczej to danie smakuje :) polecam

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, robertdB6568YI
Zrecenzowano 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładne wnętrze. Obsługa sprawna, dobrze znajaca język angielski. Jadłem pieczeń z łosia. Byla wyśmienita.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, MaciekRR

Rataskaevu16 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tallin, Harju County

Tallin, Harju County

Byłeś(-aś) w Rataskaevu16? Podziel się wrażeniami!