“warto”
Etno Dvaras — recenzja

Etno Dvaras
Nr 66 wśród 1 098 Restauracje (Wilno)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

sieciówka mająca kilka punktów w Wilnie, min. 1 w Druskiennikach
Jedzenie smaczne, duże porcje, obsługa zna angielski (i czasami polski)
Polecam

Dziękujemy, Rafal75o
  • Więcej języków

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W trakcie zwiedzania zatrzymaliśmy się w Etno żeby spróbować specjałów kuchni litewskiej. W restauracji panuje miła atmosfera, obsługa miła , mówiąca w różnych językach. Tradycyjne kartacze okazały się strzałem w dziesiątkę , równie pyszna była kiszka ziemniaczana- super doprawione ziemniaki. Restauracja jest oblegana przez turystów wiec trzeba liczyć się z kilkuminutowym czekaniem na stolik ale warto, polecam

Dziękujemy, Beata O
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal położony w historycznym centrum. Wystrój ok. Czas oczekiwania na potrawy adekwatny. Obsługa ok. Potrawy bardzo smaczne i na koniec niewygórowany rachunek. Warto poczekać w kolejce na wolny stolik. Polecam!!!

Dziękujemy, S134OVmicha_s
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas wycieczki po Wilnie nadszedł czas na obiad. Postanowiliśmy zjeść w Etno, ponieważ spodobało mi się menu. Zajęliśmy stolik i ku naszemu miłemu zaskoczeniu kelnerka zapytała w różnych językach czy może przyjąć zamówienie. Kiedy usłyszała że mówimy po polsku to oczywiście rozmawiało nam się swobodniej :D Jedzenie i picie pyszne. Polecam

Dziękujemy, 759drb
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Bardzo fajna restauracja. Menu i obsługa w języku polskim. Duzy wybór dań kuchni litewskiej i europejskiej. Ceny jak na lokal w centrum miasta niewysokie.

Dziękujemy, Tiurista

Etno Dvaras — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wilno, Vilnius County

Byłeś(-aś) w Etno Dvaras? Podziel się wrażeniami!