Wilno

“Zadowoleni ”
Varenyky — recenzja

Varenyky
Nr 37 wśród 1 101 Restauracje (Wilno)
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie naprawdę dobre i ludowe. Obsługa mogłaby się więcej uśmiechać ale warto odwiedzić. W dwie osoby popijając piwo do obiadu wyszło około 20 euro

Dziękujemy, 771patrykj

Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne, domowe jedzenie w rozsądnej cenie, a właściciele przesympatyczni. Dodatkowym atutem jest menu w języku polskim. Bardzo ciekawa alternatywą jest tradycyjna słonina z cebulką. Barszcz ukraiński i gulasz w kociołku mega. Serdecznie polecam!

Dziękujemy, galeonq
Zrecenzowano 22 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy Ukraincami z pochodzenia i byliśmy zintegrowani obecnością ukraińskiej restauracje w Wilno. Zdecydowaliśmy się odwiedzić. Oczekiwania były uzasadnione na 100 procent! Rzadko można znaleźć jedzenie tej jakości nawet w Ukrainie. Wszystkie dania są bardzo pyszne, przytulna atmosfera, sympatyczny personel. Ale trzeba rezerwować wcześnie - trafiliśmy dopiero z drugiego razu

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, F5080WQ_
Zrecenzowano 9 kwietnia 2016

Warto zajrzeć do tej niewielkiej ukraińskiej knajpeczki. Bardzo dobry barszcz ukraiński. Wyśmienite pierogi z dużym wyborem nadzień.Obowiązkowa degustacja nalewek własnej roboty.

Termin wizyty: kwiecień 2016
1  Dziękujemy, doktor777
Zrecenzowano 8 marca 2016 z urządzeń przenośnych

Varenyky to mała bardzo ładnie urządzona restauracja. Domowe pierogi z kapustą to absolutnie najlepsze pierogi jakie jadłem podczas całego pobytu na Litwie. Bardzo miła obsługa , przystępne ceny. Polecam szczególnie pierogi !!!

Termin wizyty: marzec 2016
Dziękujemy, Gizmo1122

Varenyky — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wilno, Vilnius County

Byłeś(-aś) w Varenyky? Podziel się wrażeniami!