“Zjesz jak w Gruzji ”
Chacapuri Sodu — recenzja

Chacapuri Sodu
Nr 12 wśród 1 101 Restauracje (Wilno)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trudno trafić na dobrą kuchnię gruzińską poza granicami Gruzji, ponieważ kluczowe są składniki dań. Tu się to udało. Ser smakował dokładnie tak, jak ten który jadłam w Gruzji. W zupach wyraźnie wyczuwalne tradycyjne przyprawy i mnóstwo kolendry. Ceny są niewysokie jak na taką jakość jedzenia. Polecam!

Dziękujemy, Monika M

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Gruzińskie smaki. Jedzenia wyśmienite. Trzeba się spieszyć bo zupy w czasie lanczu się wyczerpują. Obsługa mówi po polsku. Trochę słaba toaleta. Mało miejsca wewnątrz, goście czekają w kolejce.

Dziękujemy, SlawomirG67
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajna knajpa. Polecam. Dziewczyny mówią po polsku. Super. Dzięki za wizytę. Polecamy dla wszystkich.

Dziękujemy, marcing716
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Mały klimatyczny lokal z dobrym jedzeniem. Obsługa mówiąca w języku polskim. Przystępne ceny. Minusem bardzo krótkie godziny otwarcia i brak piwa :)

Dziękujemy, gosia_gol
Zrecenzowano 16 maja 2019

Mały klimatyczny bar-restauracja, bardzo miła obsługa- także w języku polskim. Jedzenie wyborne, zwłaszcza chacapuri z serem i łososiem, a przy tym ceny niższe niż w centrum miasta do którego jest zresztą niedaleko. Chacapuri jest podobne do pizzy, tyle że nam smakowało dużo bardziej od pizzy serwowanej na mieście. To, że bar jest dobry widać choćby po tym, że stołują się w nim miejscowi, którzy najlepiej wiedzą gdzie jest można smacznie zjeść. Byliśmy tam dwa razy i jeśli wrócimy do Wilna, to zawsze będziemy tam zaglądać.

Dziękujemy, koralik11

Chacapuri Sodu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wilno, Vilnius County

Byłeś(-aś) w Chacapuri Sodu? Podziel się wrażeniami!