“Na podwórku”
Busi Trecias — recenzja

Busi Trecias
Nr 45 wśród 1 101 Restauracje (Wilno)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne wnętrze z zacisznym podworkiem.Dobra kuchnia .Potrawy z grilla i regionalne .Dodatkowo obre piwo. Ogólnie warto polecić.

Dziękujemy, igorek775

Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne i klimatyczne miejsce. Jedzenie lokalne , bardzo dobre. Pyszny chłodnik, snacki i placki ziemniaczane. Polecam! Przy wejściu zaczepił nas właściciel - bardzo sympatyczny. Lokal składa się z 3 pomieszczeń każde w innym stylu.

Dziękujemy, ferenckinga
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Pierwszy raz przyszliśmy tutaj na przekąskę i piwo domowej roboty. Miejsce polecił nam właściciel apartamentu w którym mieszkaliśmy kamienicę dalej. Obsługa rewelacyjna, bardzo sprawna, szybka, doradzająca w wyborze dań.
Jest ogródek na zewnątrz.dosyć duży, sporo stołów. W razie deszczu eleganckie zadaszenie. Bardzo swojska atmosfera, przychodzi dużo Litwinów, mniej turystów.
Jedliśmy polecone przez kelnera talarki ziemniaczane z boczkiem, grzybami i ogórkiem kiszonym w sosie beszamelowym. Chcieliśmy 2 porcje, ale kelner doradził że jeśli ma być to przekąska wystarczy 1 patelnia na 2 osoby.
Piwo pszeniczne wyborne, piwo ciemne także- niepowtarzalne smaki.
W kolejnym dniu jedliśmy chłodnik litewski z opiekanymi ziemniaczkami.
Wszystko bardzo smaczne, a ceny bardzo niskie!
Kuchnia litewska jest dosyć tłusta, ale to chyba każdy wie.
Szkoda że byliśmy w Wilnie tylko 3 dni.
POLECAM!

Dziękujemy, PPPuch
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne piwo własne i koktajle piwne w różnych smakach (w zasadzie piwo z sokiem). Przemiła i dogadana obsługa. Oryginalny wystrój wnętrza, szczególnie przyozdobiony banknotami sufit.

Dziękujemy, Ryszard T
Zrecenzowano 31 marca 2019

Zacznę od tego, że uwielbiam takie miejsca. Na dole można usiąść przy barze ze znajomymi, zagrać w planszówkę, na górze jest miejsce do obejrzenia meczu, a przy wszystkim można (a nawet należy!) wypić kufel piwa oraz zagryźć je pysznym lokalnym jedzeniem. Polecam wieprzowe ucho z plackami ziemniaczanymi (ucho jest gotowane w rozmiarze XXXL) oraz Village Pan (talarki ziemniaczane podane w żeliwnej patelni z sosem śmietankowym, boczkiem, korniszonami, marynowanymi grzybkami i cebulką).

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Czarek Ł

Busi Trecias — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wilno, Vilnius County

Byłeś(-aś) w Busi Trecias? Podziel się wrażeniami!