Wilno

“Warto”
Snekutis — recenzja

Snekutis
Nr 44 wśród 1 101 Restauracje (Wilno)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Polecane przez naszych gospodarzy oraz tripa. - nie zwiodłem się. B. dobre piwa z nalewaka. Zepeliny (pyzy) także b. dobre. Jeżeli pojadę jeszcze do Wilna na pewno tam zajdę

Dziękujemy, Rafal75o

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Po raz kolejny,pyszne litewskie jedzenie, życzliwa obsługa, duży wybór piw lokalnych i rzemieślniczych. Polecam. 5/5

Dziękujemy, Slawjee
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

tradycyjne litewskie dania były nieosiągalne, z dwóch stron karty mieliśmy do wyboru dwie pozycje - placki ziemniaczane i placki ziemniaczane z mięse, ogólnie były poprawe, dobre ale przesadnie ociekały tłuszczem
plus za przepyszną śmietanę, która smakowała jak zsiadłe mleko
uszy świńskie (tak zachwalane) były podane lekko ciepłe z ogromną ilością pieprzu
obsługa lekko uprzejma
knajpka była na topie naszej listy, niestety wyszliśmy zawiedzeni :(

Dziękujemy, SylwiaEwaS
Zrecenzowano 7 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Zupa „kwaśnica” 100/10 bardzo dobra, gulasz z wieprzowiny z kapusta trochę tłusty, mini devolay 4/5, piwo przepyszne. Miejsce bardzo klimatyczne piwo bardzo dobre jedzenie również dobre

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, grzegorzf897
Zrecenzowano 26 listopada 2018

Jedzenie bardzo tłuste.
- kotlet ociekał tłuszczem
- Cepeliny bardzo mocno mączne, ciężkie, nie były gorące w środku
- bliny z serem bardzo niedobre
- polecamy ZUPY. Wszystkie były smaczne.

Ceny konkurencyjne.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Marta C

Snekutis — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wilno, Vilnius County

Byłeś(-aś) w Snekutis? Podziel się wrażeniami!