“Specyficzny klimat ”
Snekutis — recenzja

Snekutis
Nr 75 wśród 1 099 Restauracje (Wilno)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo, że odwiedziliśmy bar w środę, był praktycznie pełny. Kolejka do baru była ogromna, w środku spotkaliśmy zarówno lokalsów jak i turystów. Specyficzny wystrój, głośna muzyka tworzy bardzo klimatyczną całość. Chcieliśmy zamówić drinka, okazało się jednak, że nie ma większości składników. Na szczęście barman wybrnął i stworzył coś z tego co zostało

Dziękujemy, Monika M

Zrecenzowano 25 listopada 2018

Lokalny bar/restauracja. Tanio, dużo, smacznie. Porcje bardzo duże (istnieje opcja 1/2 porcji). Poprawna obsługa. Jedzenie bardzo dobre, ogromny wybór lokalnych piw. Minus za słaba wentylacje i przesiąknięte smażeniem ubrania.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, marcins421
Zrecenzowano 16 października 2018

Ten bar nie jest dla wszystkich - ma specyficzny klimat.
Jeśli przerażają Cię okropne łazienki, surowy wystrój i wyluzowana atmosfera, to unikaj szerokim łukiem. Jeśli lubisz bary nastawione na lokalnych gości, w których obsługa jest profesjonalna, ale trochę szorstka i wystrój, który ma być przede wszystkim funkcjonalny, a nie dostosowany do najnowszych trendów wnętrzarskich - to przybywaj bez wahania.

To jest bar, a nie restauracja. Wpada się tu na piwo, a nie na Aperol. A każdy dobry bar, oprócz szerokiego wyboru piw oferuje również szeroki wybór dań idealnie dobranych jako dodatek do napitku właśnie. I to te dodatki czynią to miejsce wartym odwiedzenia. Oprócz swojskich placków ziemniaczanych (pycha!) do wyboru jest kilka zup i hmmm... dodatków do piwa. Wszystkie, które próbowaliśmy (sery, smażony chleb, frytki, krążki cebulowe i inne dziwaczne specjały) były bardzo smaczne. Należy mieć jednak na uwadze, że lekkich dań w karcie nie ma :) Wszystko jest fenomenalnie ciężkostrawne. Raj piwosza.
A wszystko w cenach rodem z baru mlecznego w Polsce.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, filip6198
Zrecenzowano 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Choć wejście do lokalu wywołało u nas mieszane uczucia - to po chwili zrozumieliśmy ze to nasze miejsce na obiadokolacje.Fantastyczna obsługa , duży wybor piw plus bardzo dobre , lokalne jedzenie. Można kupić połowe porcji - dzięki czemu można spokojnie spróbować kilku dań. Myśle ze każdy za Ok 5 euro ma szanse się najeść.Gorąco polecam

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, paulinak108
Zrecenzowano 19 lipca 2018

Pyszne, typowo litewskie jedzenie z jeszcze lepszym litewskim piwkiem. Fajny klimat restauracji popularnej głównie wśród ludzi młodych. Obsługa OK. Ceny rewelacyjne! Miejsce godne polecenia!

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, tata_malolata

Snekutis — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wilno, Vilnius County

Byłeś(-aś) w Snekutis? Podziel się wrażeniami!