“Piękne miejsce w centrum Wilna dla miłośników kotów!”

Cat Cafe Kačių Kavinė
Nr 32 wśród 1 098 Restauracje (Wilno)
Kuchnie: Włoska, Bar, Fusion

Kawiarenka jest schludna i przestrzenna, ładnie urządzona, znajdziecie tutaj trzy sale, gdzie pałęta się 15 słodkich futrzaków, które na ludzi…nie reagują! No chyba, że macie jakaś zabawkę to wtedy chętnie się z Wami pobawią. Dokładniej chodzi mi o to, że zwierzaki nie są przerażone gośćmi kawiarni i spokojnie śpią wszędzie, NAPRAWDĘ WSZĘDZIE (np. na kartach menu czy stole). Kotki są słodkie i czasem nawet same zaczepiają ludzi. Kiedy ja chciałam usiąść przy stole to pod krzesełkiem siedział jeden z łobuzów i co… nawet się nie ruszył. Musiałam wybrać miejsce obok!
W kawiarni trzeba przestrzegać kilku reguł (mycie rąk przy wejściu, nie budzenie kotów, nie branie na ręce zwierzaków itp.). Wydaje się, że właściciele zadbali o komfort zarówno gości, jak i futrzaków.
Do zjedzenia mamy wybór kilku przystawek, sałatki, dania główne (makarony, burgery, placki ziemniaczane i oczywiście cepeliny!), ciasta, wafle, kawy, słodkie napoje, piwa czy drinki. Wszystko kosztuje po kilka euro, więc ceny nie są wygórowane, a jedzenie smaczne.
Kotów oczywiście nie można karmić własnym jedzeniem, ale na miejscu można zakupić (2 euro) trochę chrupkich przysmaków, które kotki bardzo lubią Co wzbudziło moje zdziwienie to żeby skorzystać z usługi należy wydać minimum 5 euro! Inaczej nie zostaniecie obsłużeni.

Dziękujemy, histravel89

Zrecenzowano 8 grudnia 2018

Śliczny wystrój, miła obsługa, przesłodkie kociaki. Dobre ciastka i kawy ale też ku mojemu zaskoczeniu dania obiadowe smacznie dobrze prezentujące się oraz w dość przystępnej cenie. Polecam.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, lvbra
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Kawiarnia, w której główną rolę odgrywają koty, zatem zdecydowanie dla miłośników tych zwierzaków. Wnętrze nie ujmuje, obsługa miła, choć na wejściu jakby oporna. Koty nieco znużone ciągłym głaskaniem, raczej unikają kontaktu. Piliśmy zupełnie przyzwoite wino i zjedliśmy talerz z zakąskami (dobry dodatek do tego trunku). Ciekawe doświadczenie, jednak nie jest to miejsce, do którego bym wróciła. Należy dodać, że dbają o higienę, a zwierzęta są zadbane.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, monikag370
Zrecenzowano 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Ciekawe i urokliwe miejsce. Przed wejściem należy założyć siateczke na buty (jak w szpitalu) i umyć ręce :) co akurat jest bardzo dobrym pomysłem. W środku klimatycznie sporo kociaków które można głaskać, bawić się z nimi i robić zdjęcia. Dla każdego fana kotów miejsce obowiązkowe.
Na minus jest obowiązek złożenia zamówienia na minimum 5 Euro. Poszliśmy tylko na kawę a musieliśmy domówić cokolwiek gdyż inaczej nie zostali byśmy obsłużeni co było irytujące.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, n0ci0
Zrecenzowano 12 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, dobra kawa i ciastko. Dobre dla miłośników kotów. Przytulnie, miła atmosfera. Polecam!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, martajedrys

Cat Cafe Kačių Kavinė — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wilno, Vilnius County

Byłeś(-aś) w Cat Cafe Kačių Kavinė? Podziel się wrażeniami!