“No niestety nie podzielam poprzednich opinii”
Trattoria da Flavio — recenzja

Trattoria da Flavio
Nr 2 wśród 961 Restauracje (Wilno)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 25 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Właściciela nie widziałem, z obsługi były tylko kelnerki, żadna nie umiała po polsku, a tylko jedna po angielsku. Ale ok wystrój super, ale jedzenie niekoniecznie zamówiliśmy makarony z grzybami i carbonara, jedzenie nie doprawione jeszcze carbonara jako tako, ale z grzybami słabe. Porcja 9 € ani smaku, ani ilości (małe porcje). Proseco niestety średnie. Drugi raz nie pójdę.

Dziękujemy, Andrzej J

Zrecenzowano 20 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, skrupulatnie dobrane składniki, prawdziwie włoska tratoria, przemiły właściciel dba o dobrą atmosferę, kelner o polskich korzeniach przetłumaczy litewskie menu. idealne miejsce na zarówno na kameralna randkę jak i spotkanie ze znajomym ❤️

Dziękujemy, Alicja123Bo321
Zrecenzowano 1 maja 2018

Niepozorna restauracja. Flavio dba o swoich gości i nieustannie jest w ruchu. Zamówiliśmy szparagi oraz risotto z truflami oraz makaron z truflami oraz butelkę wina. Jedzenie było bardzo dobre, prosecoo średnie. Kolacja niezapomniana ze względu na właściciela i kelnera. Na koniec zostaliśmy poczęstowani limoncello. Chętnie wrócę.

Dziękujemy, mojitoclassic
Zrecenzowano 2 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja z prawdziwie włoską kuchnią. Wspaniałą atmosferę tworzą właściciel, który robi „wykład” na wstępie oraz wspaniały kelner, który doradza i objaśnia. Jedliśmy sporo dań, ale najbardziej smakowały mi carpaccio i przystawka z tuńczyka.

Dziękujemy, KjakK
Zrecenzowano 11 stycznia 2016

Miejsce bardzo przeciętne, obsługa ledwo znająca angielski, zamówienie nie podane do końca (bo ktoś zapomniał przekazać go kucharzowi), a samo jedzenie bez rewelacji.

Dziękujemy, Rafał W

Trattoria da Flavio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wilno, Vilnius County

Byłeś(-aś) w Trattoria da Flavio? Podziel się wrażeniami!