“Pysznie i tanio”
La Crepe — recenzja

La Crepe
Nr 54 wśród 1 099 Restauracje (Wilno)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje

Pyszne i tanie naleśniki, aczkolwiek 20 min czekania na naleśnika z jabłkami to trochę dużo. Ale poza tym przemiła obsługa, znająca język angielski co jest dużym plusem na Litwie.

Dziękujemy, roza_zuchowska

Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Bardzo fajne miejsce na odpoczynek i lekki lunch. Ciekawe menu z wieloma smacznymi naleśnikami. Miła obsługa.

Dziękujemy, Martyna Z
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne naleśniki w dobrej cenie. Obsługa miła i sprawnie działa. Porcje nie za wielkie, ale ogólnie polecam.

Dziękujemy, Niunioo
Zrecenzowano 28 września 2018 z urządzeń przenośnych

Po odwiedzeniu kilku innych restauracji byliśmy przyzwyczajeni już do raczej nie smacznych obiadów. La Crepe okazało się ogromnym zaskoczeniem. Ceny rzędu 4-8€, smak perfekcyjny, przemiła obsługa, a karta dań liczy około 60 stron.
Już dawno nie odwiedziłem tak fantastycznej restauracji.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, aniaaniaania000
Zrecenzowano 13 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Podano nam zimne śniadanie. Zimne jajka zimna fasolka zimne pancakes. Wydawało się super. Menu fajne. Dobra oferta . Widziałyśmy jak śniadanie jednej z nas leży 15 min na barze i czeka na pozostałe. Niestety nie polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Alina S

La Crepe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wilno, Vilnius County

Byłeś(-aś) w La Crepe? Podziel się wrażeniami!