“Nie taki bóbr straszny”
Restaurant Lokys — recenzja

Restaurant Lokys
Nr 34 wśród 1 101 Restauracje (Wilno)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa, Romantyczny, Spotkania biznesowe, Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce ciekawe. Nie należy do najtańszych, ale gama potraw też nie jest pospolita. Wszelkiego rodzaju dziczyzna (dzik, przepiórka, bóbr itp), piwa regionalne, dania o które ciężko gdzie indziej. Skusiłem się na krem z borowików oraz potrawkę z bobra. Krem super, o bobrze słyszałem, że twardy i czuć mułem/bagnem. Nie tutaj. Mięso mięciutkie, delikatne, bez przykrego zapachu czy posmaku. Porcje uczciwe - wyszedłem najedzony. Na koniec kieliszek ziołowej nalewki dla każdego. Polecam.

Dziękujemy, rpetryko

Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie nie jest złe, ale od samego wejścia wita nas pan, którego entuzjazm jest poniżej skali, a kelnerze na ogródku tylko dopełniają całości. Miałem wrażenie, że ludzie pracują tam za karę, tragedia.

Nie daje jedynki, bo było smacznie, ale nie polecam i proponuję omijać.

Dziękujemy, Oskar G
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciepła restauracja z sympatycznymi kelnerami. Chlebek z masełkiem na początek na plus, domówiliśmy sobie do tego jeszcze deskę serów, które okazały się również bardzo dobre. Stek wołowy idealnie przygotowany, duży, gruby kawałek bardzo dobrze usmażony, podany w ciekawym winnym sosie. Reszta rodziny bardzo chwaliła swoje dania- gulasz z bobra, perliczka i wieprzowina. Na koniec wspaniały deser-tarta czekoladowa z solonym karmelem. Dania na prawdę warte swojej ceny(ceny ~15-20eu za danie). :)

Dziękujemy, 935kubat
Zrecenzowano 1 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre regionalne jedzenie. Można zjeść dobrą babkę ziemniaczaną i placki. Bardzo szybka i sprawna obsługa.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, joannalB5566PQ
Zrecenzowano 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja położona na uboczu, ale warto tu trafić.
Ładny wystrój jedzenie bardzo dobre i odpowiednio podane.
Polecamy chłodnik litewski, stek z wieprzowiny super podany i doprawiony. Pyszny kwas chlebowy.
Ceny nieco wyższe od średniej, ale warto

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 566leszekz

Restaurant Lokys — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wilno, Vilnius County

Byłeś(-aś) w Restaurant Lokys? Podziel się wrażeniami!