Kaunas

“obiad ze znajomymi w rodzinnych stronach”
BerneliU Uzeiga — recenzja

BerneliU Uzeiga
Nr 14 wśród 372 Restauracje (Kaunas)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019

piękny lokal ! w samym centrum Kowna ! szukałem zeppelinów i znalazłem chyba najlepsze na Litwie ! a do tego znakomity chłodnik jakiego nigdzie nie ma ... polecam !

Dziękujemy, Jerzy H

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Numer jeden piwo. Potem pierożki jako przystawka i pieczony ser. Główne danie my tu wtopilismy bo mojemu mężowi wogole nie smakowała golonka z kminkiem i słodzona kapusta. Obsługa wykonująca dobrze swoje zadania ale bez dużego zaangażowania by pomóc w wyborze taka ogólnie przemęczona.jedzenie pychota polecam !!!

Dziękujemy, Rmz-ka
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii.
Wrażenie ogólne: brudno. Poplamione obrusy przykryte papierowymi podkładkami. Nie do końca sprzątnięte stoły (pozostałości po poprzednich gościach w postaci np. zużytych połamanych wykałaczek). Zasyfiałe toalety.
Jedzenie: zupy (barszcz i grzybowa) dobre ale małe porcje. Cepeliny smażone dobre, ale bardzo tłuste. Cepeliny z kaczką o sosem grzybowym bez smaku. Kotleciki ziemniaczane nadziewane mięsem z sosem serowo - śmietanowym najtańsze w tym towarzystwie i najsmaczniejsze.

Dziękujemy, 749justynam
Zrecenzowano 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Kilka dni temu byliśmy w restaruracji tej samej firmy w Wilnie i tam było o wiele lepiej.
W Kownie nas rozczarowała.
Kelner dopiero po 20 minutach podszedł przyjąć zamówienie.
Chłodnik dobry, reszta słaba.
Kartacze zatopione w tłuszczu (w Wilnie topiona słonina jest podawana w osobnym dzbanuszku), babka ziemniaczana też zalana tłuszczem. Kiszka ziemniaczana podobnie, w dodatku zdecydowanie za słona i mocno zalatująca wieprzem.
W dodatku kelner przyniósł nie te napoje co zamawialiśmy.
Słaby angielski u obsługi, po polsku też niekoniecznie.
Gdybym nie był wcześniej w restauracji tej firmy w Wilnie, to na przyszłość bym omijał z daleka

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, KubaB2
Zrecenzowano 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Będąc w Kownie i sugerując się dobrymi opiniami, poszliśmy do tego miejsca. Pomijając fakt, ze trzeba było poprosić po 20 minutach kelnera aby w ogóle podszedł przyjąć zamówienie, to swoje zamowienie dostaliśmy po półtorej godziny, mimo potwierdzenia 40min maksymalnego oczekiwania. Jedzenie...- zależy co kto lubi. Chłodnik litewski rzeczywiście bardzo dobry, chinkali też, natomiast reszta dań pływała w tłuszczu, w tym kartacze( w dodatku z surowym ciastem), bliny itp. Nie dało się tego jeść z powodu ciężkości. Obsługa nie mówi dobrze po angielsku, po polsku również nieszczególnie. Nie polecam, a wręcz odradzam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, basiekr

BerneliU Uzeiga — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kaunas, Kaunas County

Byłeś(-aś) w BerneliU Uzeiga? Podziel się wrażeniami!