“Wakacyjny obiad”

Zemplínska Reštaurácia
Nr 1 wśród 21 Restauracje (Michalovce)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas wakacyjnych wojaży dane nam było zatrzymać się w tej restauracji. Duży plus za lokalizację. Wystrój na styl górski czysto przestronnie. Dania pięknie podane i bardzo smaczne w asyście wykwintnych dodatków. Wszystko do siebie pasowało. Jedynym minusem była obsługa na 3 obsługujące osoby tylko jedna zachęciła nas do pozostaniu w tym lokalu. Stad obniżona ocena.

Dziękujemy, Briggite0312

Zrecenzowano 12 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Trochę drogo, ale warto bo bardzo dobre. Polecam syr wyprażany i świnie po diabelsku. Dobra obsługa.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, rico1306
Zrecenzowano 7 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Poprawne , smaczne słowackie jedzenie.Cenowo średnio drogo. Personel miły i pomocny w wyborze potraw.Wnętrze chata wiejska z elementami nowoczesnymi / piętro /.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Mariusz6003
Zrecenzowano 1 października 2017 z urządzeń przenośnych

Uzasna restauracia po vizualnej aj gastronomickej stranke. Mlady personal profesionalny, mily a ochotny. Cely cas nam vyhravali videoklipy od Kolarovcov a Kandracovcov, co umocnovalo tradicny dojem. Jedlo samostatna kategoria na riadnu pochvalu, vynikajuca kvalita potravin a obrovske plus za inovativne recepty a kombinacie, ako napriklad kuracie stiplave kridelka na loksach. Plus vyberova trnkovica!
Cely dojem 6 hviezdiciek z 5!
Dakujeme za zazitok.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Connector676192
Zrecenzowano 22 sierpnia 2017

Jedzenie pyszne, ceny umiarkowane, kelnerzy bardzo uprzejmi i fachowi. Zamówiliśmy cztery dania i każdy z nas odchodził od stołu zadowolony. W restauracji bardzo czysto i estetycznie. Polecam świnkę po diabelsku dla miłośników pikantnych smaczków.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, ErnestVI

Zemplínska Reštaurácia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Zemplínska Reštaurácia? Podziel się wrażeniami!