“Przyjemnie i mało tradycyjnie (słowacko)”
Liptovar Pivovar — recenzja

Liptovar Pivovar
Zrecenzowano 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miło i sympatycznie.
Każdy znajdzie coś dla siebie do jedzenia. Są potrawy tradycyjne, są sałatki, są burgery. Ceny średnie ale porcje niemałe, a jedzenie bardzo smaczne.
Spory wybór piw kraftowych - bardzo dobrych.
Obsługa bardzo sprawna. Pojawiała się dokładnie wtedy, kiedy powinna.
W lokalu bardzo czysto. Wystrój nowoczesny, raczej nijaki.
Jest mały płac zabaw dla dzieci.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, illimitato_pR

Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Super miejsce z dobrym jedzeniem, nie małymi porcjami i mega atmosfera. Adobe obiadu dobre piwko. Polecamy.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Sandra K
Zrecenzowano 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo pyszne jedzenie zupa cebulowa powala na kolana, o gulaszu i innych potrawach nie wspomnę. Miła obsługa dobry mikrobrowar.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Tomek K
Zrecenzowano 24 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Godzine po zlozeniu zamowienia dostalismy wysmazany ser, niestety nie bylem juz w stanie zwrocic uwage na smak. Sztućce dostalismy pare minut po daniu kiedy poszedlem sie po nie upomniec. Na stole jedna serwetka na 4 osoby.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, 713maciekr
Zrecenzowano 24 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Za tym miejscem na pewno będziemy tęsknić. Spokojne, przyjemne miejsce z bardzo dobrym piwem własnej produkcji i świetnym jedzeniem.
Zamówiliśmy zupy: z kapusty i fasolową, która okazała się być zawiesistym gulaszem z fasolą. Obie były przepyszne! Potem skusiły nas burgery - także godne polecenia. Do tego 2 różne gatunki piwa, które zasmakowały nam na tyle, że kupiliśmy kilka butelek na wynos.
Miejsce polecam każdemu, zachęcam też do krótkiej wycieczki do tej knajpki wszystkich nieszczęśników, którzy wieczorami walczą o stolik w Demianowskiej Dolinie by dostać do jedzenia byle co.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Myszata2

Liptovar Pivovar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Liptowski Mikułasz, Żylina

Byłeś(-aś) w Liptovar Pivovar? Podziel się wrażeniami!