“Smacznie ale trzeba trochę poczekać”
Mustang — recenzja

Mustang
Kuchnie: Bar
Zrecenzowano 22 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy kilka różnych potraw. Ruch był duży więc musieliśmy odczekać 20 minut zanim pojawiły się pierwsze potrawy: prażeny syr, knedliky z sosem, zupa gulaszowa, filet z kurczaka, potem jeszxze jakiś mięso. Niestety dopiero na końcu podali makaron, który był dla dziecka. Wszystko było smaczne, jedynie makaron nie przypadł córce do gusty, bo był za suchy.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Anetta M

Zrecenzowano 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam niepozorne miejsce z bardzo dobrym jedzeniem, przyjemną obsługą i dużym parkingiem.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Małgorzata G
Zrecenzowano 8 listopada 2018

Zjedliśmy smaczne pstrągi, kotlet schabowy i kurczaka. Miło smacznie i dość szybko. Panie z obsługi miłe. Obok restauracji jest duży parking. Znajduje się na drodze w kierunku do Doliny Domanowskiej i Chopoka.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, ola7608
Zrecenzowano 27 sierpnia 2018

Niezwykle dobre jedzenie. Pstrąg, pierogi z bryndzą, drobiowa Klara! Polecam! Można płacić kartą. Również dobre, lokalne piwo.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, BartekEN
Zrecenzowano 6 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Jem zawsze w tym miejscu kiedy przyjeżdżam tu na snowbord. Dobre jedzenie w przystępnych cenach w dobej lokaluzacji. Je tutaj wielu lokalsów.
Tym razem wybraliśmy się do Tatralandi i przed wstąpiliśmy na obiad.

Jak zwylke od lat tak samo dobry gulasz z jelenia. Po prostu lokalne jedzenie w normalnej cenie.

Jeśli szukacie super obsługi, modnych wnętrz i wyszukanej kuchni to jedźcie gdzie indziej.

Tutaj jest prosto, smacznie i tanio.
Polecam

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Pelipo

Mustang — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Liptowski Mikułasz, Żylina

Byłeś(-aś) w Mustang? Podziel się wrażeniami!