Zrecenzowano: 14 sierpnia 2017

Hotel co prawda przeciętny (niby odnowiony), ale polecam wszystkim jako bazę wypadową na wycieczki po okolicy. Cena w stosunku do jakości ok. Śniadania smaczne, ale wybór tylko z karty spośród kilku pozycji.

Termin pobytu: luty 2017
1  Dziękujemy, PatrycjaRT
Zrecenzowano: 6 kwietnia 2017

Spędziłem w tym hotelu trzy dni. Polecam z czystym sercem. Jest niedrogo, czysto, bardzo sympatyczne i niezwykle pomocne Panie w recepcji. sympatyczna i dbająca obsługa, na dole dobre niedrogie jedzenie. czego jeszcze trzeba?

Termin pobytu: marzec 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Mirosław M
Zrecenzowano: 27 marca 2017

Hotel znajduje się kilkanaście minut od centrum miasta na piechotę, pokoje są czyste i odnowione. Bardzo dobra baza wypadowa do Tatralandii ( bez problemu można dostać się taksówka jak i autobusem z pobliskiego przystanku) bardzo miła i pomocna obsługa. Jedyny minus to widok z pokoju na stacje benzynową. byliśmy w tym hotelu już kilka razy i za każdym razem nie jesteśmy rozczarowania a ostatni termin naszej wizyty 12.2014 Polecamy!

Termin pobytu: grudzień 2016
Dziękujemy, winter700
Zrecenzowano: 8 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy z przyjaciółmi i dziećmi 2 noce w hotelu w okresie okoloswiatecznym. W sumie 16 osób i wszyscy zadowoleni. Przede wszystkim bardzo czysto. Przemiła obsługa. Pokoje niewielkie, ale funkcjonalnie urządzone, ładne. Łazienka czysta. Śniadania niedrogie i smaczne, nie jest to bufet, ale można wybrać jedną z kilku propozycji w menu. Kawa i sok w cenie śniadania. W restauracji znajduje się kącik zabaw dla dzieci, co jest fajne, bo rodzice mogą wtedy spokojnie zjeść. Sala bilardowa i konferencyjna udostępniana na życzenie. Blisko Chopok i Tatralandia. Świetny pobyt.

Termin pobytu: styczeń 2017
Dziękujemy, Magdalena G
Zrecenzowano: 8 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Wystroju nie czepiałabym się, jak rezerwowalismy wiedzieliśmy czego się spodziewać i to też zastaliśmy. Restauracja to faktycznie bardziej stołówka , ale można coś wybrać z menu śniadaniowego z 6 czy 7 pozycji. Innych posiłków tam nie jedliśmy. Obsługa w restauracji super. Na recepcji - byliśmy 4 dni i codziennie była inna Pani , niestety właściwie jedna tylko była osobą sympatyczną i pomocną , pracującą na właściwym miejscu.
No i...
Rezerwowalismy pokój przez system booking , który dokładnie znamy i wiemy że hotel jak wystawia do sprzedaży pokoje ma obowiązek je posiadać. Niestety po przyjeździe Pani siedząc wygodnie oznajmiła nam że niestety apartament który zarezerwowaliśmy nie jest dziś dostępny. Ok, nie jesteśmy problematyczni , zakwaterowaliśmy się na jedną noc w innym pokoju (z łazienką dla osób niepełnosprawnych, w którym bardzo nieprzyjemne śmierdziało), ale Pani z recepcji nie widziała szczególnie problemu i nawet nie przeprosiła.
Docelowy apartament - na samym końcu korytarza na czwartym piętrze DRAMAT. Mimo odkręconych kaloryferów na maksa było zimno bo szczeliny w oknach były ogromne , firanki poprostu czarne od brudu fruwały tak przewiewał wiatr, poplamiona kanapa, brak podstawowych naczyń w aneksie kuchennym, zatkany odpływ prysznica, ściany chyba z dykty bo słychać dokładnie wszystko co się dzieje w pokoju obok, room service nie istnieje .

Termin pobytu: styczeń 2017
Dziękujemy, ZaiPCH