“Polecam”
Soda Club — recenzja

Soda Club
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 29 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie, duży wybór dań. W środku dużo miejsca, normalne ceny i bardzo szybko podane zamówienia.
Obsługa - mam mieszane odczucia. Część kelnerów pracuje jak małe robociki, a nasza pani blondynka zajmowała się swoim chłopakiem przy barze, zamiast obsługą. Miejsce, do którego chce się wrócić.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, wawrzonekm89

Zrecenzowano 19 marca 2018

Jedliśmy tam obiad z znajomymi po nartach ( bardzoo głodni ) - lokal z zewnątrz niepozorny okazał się sporą restauracją. Byłem bardzo na plus zaskoczony lokalem, obsługą, oraz jedzeniem. zdecydowanie polecam. W Restauracji jest spory kącik dla dzieci.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, filipky
Zrecenzowano 20 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Doskonała szybka obsługa, fajny wystrój wnętrza, bardzo dobre duże dania (pizza, salatki, steki) - polecam :)

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Piotr D
Zrecenzowano 15 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Mimo późnej pory (22.00) obsługa sprawna, a dania smaczne. Bardzo dobra pizza i smażony ser. Dania obfite, piwo świetne (ale na Słowacji to raczej standard). Muzyka na żywo trochę za głośna, ale nadaje miejscu fajny klimat. Lokal godny polecenia.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Marcin K
Zrecenzowano 5 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Choc w karcie jest bardzo duzo dan, sa one bardzo smaczne. Ceny nie odpowiednie do jakosci i wielkosci dan. Polecam

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, 646krzysiekw

Soda Club — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Liptowski Mikułasz, Żylina

Byłeś(-aś) w Soda Club? Podziel się wrażeniami!