“Polecam:) ”
Slovenska Restauracia — recenzja

Slovenska Restauracia
Zrecenzowano 12 października 2015 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tam po poleceniach z Tripadvisor-a . Pierwszy posiłek zaliczyliśmy wieczorem po 20 zamówiliśmy haluszki z bryndza i zupę czosnkowa i byliśmy bardzo rozczarowani bo zupa była tłusta i mało smaczna a haluszki bez szału. Zniesmaczeni postanowiliśmy następnego dnia poszukać innej knajpy na obiad . Po opiniach planowaliśmy Liptovska Izbę ale okazała sie zamknięta wiec postanowiliśmy nie szukać nic innego tylko dac szanse jeszcze raz Slovenskiej bo bywalcy polecali dziczyznę.
I to był strzał w 10. O 14 zjedliśmy pyszny stek z jagnięciny , pierogi z bryndza, wołowinę w sosie borowikowym oraz palacinki ( naleśniki ) na słodko. Nasza 4 osobowa rodzina była najedzona i zadowolona. A poniewaz jestesmy fanami haluszkow postanowiliśmy zaryzykować jeszcze raz i zamówiliśmy... Czekaliśmy na nie z 20 minut ale było warto dokładnie ten smak na jaki czekałam wyśmienite wiec nie wiem czy to kwestia zmiany na kuchni czy humoru kucharza ale szczerze polecam niedzielny obiad był pyszny. Do tego rachunek rowniez ok za 4 osobowy obiad z napojami piwkiem mięskiem naleśnikami i deserem z lodami 130 zł wiec naprawdę warto

Termin wizyty: październik 2015
1  Dziękujemy, ismenka29

Zrecenzowano 1 lipca 2015

Restauracja na pierwszy rzut oka wygląda dość średnio, lecz wcale taka nie jest. Byłem tutaj z rodziną. Jedzenie było bardzo dobre.
Polecam ten hotel, chętnie tam wrócimy!

Termin wizyty: październik 2014
    • Atmosfera
Dziękujemy, 4Natan4
Zrecenzowano 2 maja 2015 z urządzeń przenośnych

Witam. Byliśmy tutaj dzisiaj z przyjaciółmi. Deska mięs dla dwojga bardzo dobra natomiast polędwiczki w sosie borowikowym z pierogami to po prostu p o e z j a! Takiego sosu grzybowego to dawno nie jadłem. Wszyscy wyszliśmy z reatauracji najedzeni i zadowoleni. Ceny przystępne, średnia cena za takie normalne danie to okolo 5-7 €.

1  Dziękujemy, Przemek F
Zrecenzowano 8 kwietnia 2015 z urządzeń przenośnych

Restauracja na pierwszy rzut oka wyglada srednio (restauracja przyhotelowa). Bardzo mile sie zaskoczylismy! Genialny stek wieprzowy w sosie borowikowym. Chetnie tam wrocimy.

Dziękujemy, Ewa R
Zrecenzowano 10 lipca 2014 z urządzeń przenośnych

Nie polecam jagnieciny. Twarda jak zelowka. Kolega Darek zwrocil jedzenie. Myslimy ze cala dziczyzna jest taka sama.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Deutsche Telekom
Dziękujemy, Jaroslaw R

Slovenska Restauracia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Liptowski Mikułasz, Żylina

Byłeś(-aś) w Slovenska Restauracia? Podziel się wrażeniami!