Zrecenzowano: 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Domki w zabudowie szeregowej z trójkątnymi dachami. Składają się na parterze z łazienki i pokoju dziennego z aneksem kuchennym, stołem jadalnianym i zestawem wypoczynkowym, na którym może spać dodatkowa osoba, a na piętrze z 4-osobowej sypialni i balkonu. Wszystkie mają patio. Ten w którym mieszkałyśmy był cały w drewnie, więc trochę skrzypiący. Akustyka słaba, przez ściany słychać rozmawiających czy chodzących sąsiadów. Poduszki wypełnione czymś co się zbija w środku, więc nieco nierówne. Kuchnia wyposażona w potrzebne naczynia i sprzęt (lodówka, kuchenka, mikrofalówka). Miejsca sporo dla całej rodziny w porównaniu ze zwykłym pokojem hotelowym. Osobne, bezpośrednie wejście do aquaparku bramką dla gości HVT. Wieczorem animacje dla dzieci.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Ewa_Surfy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PetraHVT, Manažér, Holiday Village TatralandiaOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2018

Thank you for your opinion and we are glad, that you had a great time here. We are constantly dealing with new investments and one of them is to improve accommodation facility. We hope, that you will be satisfied with everything during the next stay. It will be nice to see you again.

Zrecenzowano: 16 lipca 2018

Tatralandia wiadomo raj dla dzieci, pobyt całkowicie podporządkowany im. Jeśli chodzi o baseny, to są super, bez dwóch zdań. Zwłaszcza w sezonie letnim, gdy czynne są zjeżdżalnie i baseny na zewnątrz oraz place zabaw. Akurat trafiliśmy na bardzo mało osób, może ze względu na to, że była to sobota. Można było do wszystkich atrakcji łatwo się dopchać, co jest rzadkością w sezonie. Zazwyczaj swoje w kolejkach trzeb odstać.
Jeżeli chodzi o samo zakwaterowanie w Holiday Village, to mam mieszane odczucia. Domki są nawet ok, czyste, wyposażone w niezbędne rzeczy. Można sobie gotować, kuchnia ma wszystkie niezbędne akcesoria. Na zewnątrz są grille, można spokojnie coś upiec. Rozczarowała mnie doba hotelowa 16.00 -10.00. Jak ktoś przyjeżdża na jedną noc, to naprawdę za wiele w tym domku nie posiedzi. Domki w ogóle nie wyciszone, dosłownie wszystko słychać, zero prywatności!!!!W cenę wliczone było śniadanie w formie bufetu. Bez szału, ale było co zjeść. Duży minus za brak ekspresów do kawy. Kawa w wielkim garze- okropna. W restauracji ciasno, ciężko się dopchać do jedzenia. Najbardziej rozwaliły mnie ceny jedzenia w środku na basenach- za dwa dania nakładane z gara, podgrzewanego cały dzień i o średniej jakości plus miskę sałatek i jedną kofolę 160 zł. No nie są to ceny na kieszeń Polaka :((

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, piona82
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ludmila B, Manažér, Holiday Village TatralandiaOdpowiedź udzielona 16 lipca 2018

Thank you for your review. We are happy to hear that you spent a pleasent time in Tatralandia. Due to the fact that the Holiday Village Tatralandia is a cottage settlement and the clients are staying in fully furnished cottages, their preparation for a stay lasts a little longer than in the hotel rooms. Individually, we try to customize the check-in time and check-out time according to the operational possibilities. We will be honored to welcome you again in the future.

Zrecenzowano: 30 czerwca 2018

Byliśmy na weekend majowy, dlatego też nie było dużo turystów. Domek dobrze wyposażony. Nie brakowało nam w nim niczego. Aquapark, mimo, że jeszcze nie wszystkie atrakcje były czynne, jest super. Bardzo dużo zjeżdżalni, basenów wewnętrznych i wewnętrznych. Na terenie ośrodka fajna restauracja - bardzo dobre jedzenie. Blisko w góry /są piękne/ - można podjechać samochodem. Jedyny minus to bardzo cienkie ściany - słychać wszystko co robi sąsiad. Ale ogólnie polecam.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, PiotrN845
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ludmila B, Manažér, Holiday Village TatralandiaOdpowiedź udzielona 1 lipca 2018

Thank you for your opinion, we are glad that you spent holiday in Holiday Village Tatralandia. We hope, you will visit us again.

Zrecenzowano: 28 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce dla dzieci ciekawe, dla dorosłych ... trochę mniej. Kuchnia mogła by być lepsza jakościowo.
W domku czysto i ciepło. Miejsce godne odwiedzenia, chociaż ciągle traktują gościa z dystansem. Miałem ciekawą sytuację kiedy Pani w recepcji stwierdziła że 260 euro jest już wykorzystane i czy mógłbym zapłacić prędzej niż w dniu wyjazdu. Zapytałem dlaczego? ... odp. Czy nie odjadę bez płacenia ... trochę było to nie smaczne.
Trochę dużo chcą za dopłatę jeśli przedłużamy pobyt ..powinni kalkulować jako przedłużenie a nie osobny pobyt.
Na plus... miła obsługa. Byliśmy drugi raz i pewnie jeszcze przyjedziemy... Polecam odwiedzić nie zdecydowanym.

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, phuelektor
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ludmila B, Manažér, Holiday Village TatralandiaOdpowiedź udzielona 2 marca 2018

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2017

Na +
Aquapark Tatralandia 10/10 to razem z Besenovą (zresztą z tej samej firmy ) to najlepsze Aquaparki termalne w jakich byłem. Raj dla dzieci, bardzo dużo atrakcji. Bardzo blisko domków można w szlafroczku sobie przechodzić. Bardzo dobre śniadanka. W hotelowym lobby dobra restauracja, miła obsługa.
Czysto i przyjemnie. Jak będziecie koniecznie pojedźcie również na Chopok naprawdę warto.

Na -

Brak ciepłej wody po 9.00 rano ( podobno ograniczona ilość wody w bojlerze ) .
Hotel niby 4*, a pościel podczas pobytu mojego 4 dniowego nie wymieniona ani raz, śmieci nie wyniesione ani raz, a ręczniki wymienione raz - po trzech dniach. Na tą cenę i tą klasę hotelu nie powinny się takie rzeczy zdarzyć - reszta super.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, tomaszs816
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PetraHVT, Manažér, Holiday Village TatralandiaOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2017

Thank you for your nice feedback. Holiday Village Tatralandia is an ideal place for vacation with your family. Our cottage settlement has only 2 stars and therefore the towels are changed on the fourth day of your stay. All similar services are listed in the Accommodation rules, do not hesitate to ask for them at the hotel reception next time. We are looking forward to you.